X

Groestlcoin Coin Nedir?

Groestlcoin, Bitcoin'in blok süresinden daha iyi bir ortalama sunan kripto para projesidir.
23:05
29 Aralık 2020

Groestlcoin (GRS), Proof-of-Work tabanlı bir online transfer projesi ve kripto para birimidir. Günlük kullanım için tasarlanmış olan kripto para birimi, ortalama olarak bir dakikalık blok süresine sahip. Lider kripto para birimi Bitcoin’in yaklaşık 10 dakikalık blok süresine karşı bunun 1 dakikalık blok süresi, ilk yıllarında ciddi ilgi çekmişti.

Groestlcoin (GRS) Nedir?

GRS Coin’in toplam arzı da blok süresinden kaynaklı olarak 105 milyon şeklinde belirlendi. Projenin arkasındaki ana fikir, insanların günlük hayatta kullanabilecekleri bir kripto para birimi üretmekti. Groestl algoritmasını kullanan Groestl Coin, PayPal veya bankalar gibi aracıya sahip olmadan bütün transferleri aynı Bitcoin gibi merkeziyetsiz bir şekilde gerçekleştirmekte.

GRS Coin Yorum

GRS Coin 327. kripto para birimi olarak görülüyor ve son 24 saat içerisinde %6 düşüş yaşadı. 27 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan projenin toplam arzı 105 milyon iken dolaşımdaki arzı 76 milyon seviyelerinde. Günlük olarak yapılan madencilik ile Groestl Coin arzı da artmakta. Projenin en yüksek fiyatına ise 2017 yılında 2 dolara kadar çıkarak ulaştığı görülüyor. Yeniden bu seviyelere çıkılması ise pek mümkün durmuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Groestlcoin Coin Nasıl Alınır?

GRS  Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte. Binance üzerinde bunun GRS olarak listelendiği görülüyor.

  • GRS Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna GRS yazın ve altta açılan GRS/BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “GRS AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek GRS Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar