X

Fiyatı Yüzde 30 Arttı! Artış Devam Edebilir Cryptocom Coin (CRO) Fiyat Hedefi!

CRO Token işte bu yüzden yükseliyor! Yükseliş devam edecek mi?
20:35
21 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

İnternet sitemizi takip edenler dün CRO için paylaşılan hedefi de mutlaka görmüştür. Henüz 0,5 dolar seviyelerindeyken 1 dolar bölgesinin uzmanlar tarafından tartışıldığından bahsetmiştik. Saatler sonra 0,72 dolara ulaşan Crypto.com Coin (CRO) bugün %30’un üzerinde artış gösterdi.

Crypto.com Coin (CRO)

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,67 dolar ile yükselişine ivme kazandıran CRO, yazı hazırlandığı sırada 0,71 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Crypto.com Coin (CRO)’in piyasa değeri 18 milyar doları aştı ve marketteki en değerli 13’üncü kripto para birimi oldu. Günlük işlem hacmi ise %145 artışla 1,15 milyar doları gördü.

Maksimum arzı 30,2 milyar adet olan CRO, bunun %83’ünü dolaşıma sokmuştu. Bugün itibariyle en az 131.000 CRO cüzdanı bulunuyor. Kripto para yatırımcıları bu fırsatı değerlendirmiş görünse de toplam dolaşım arzının %90’a yakını Coinmarketcap verilerine göre en büyük 10 cüzdandadır. Son 24 saat içinde aktif olan CRO cüzdanlarının sayısı ise 497 seviyesindedir.

Crypto.com Coin (CRO) Neden Yükseliyor?

Twitter‘dan ‘ETH Supercharger yayında!’ açıklaması paylaşıldıktan sonra alıcılar CRO token almak için borsalara akın etti. Singapur merkezli kripto para borsası Crypto.com, Los Angeles’taki Staples Center‘ın isim haklarını almak için 700 milyon dolarlık devasa bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşmanın 0,5 dolara çıkan fiyatı tetiklediğini daha önce söylemiştik. Şirketin yaptığı anlaşmaların tamamı 3 ila 20 yıl vadelidir. Yani uzun vadeli anlaşmalar yapılıyor ve bu reklam anlaşmalarının boyutu 1 milyar dolara çoktan ulaştı.

Bugün GALA, ROSE ve AVAX gibi altcoinler gayet tatmin edici fiyatlamalar yaptı. CRO ise daha önce açıklanan 1 dolar hedefine yürüyor. Eğer Bitcoin tarafında fiyat yatay seyrine devam ederse kısa vadede 1 dolar imkansız görünmüyor. Fiyat 0,69 doları aşarak ikinci yükselen kanalın üst trend çizgisini delip geçti. Fiyat eğer buradan geri dönerse 0,69 ve 0,57 seviyeleri kritik olacak. Birinci desteğin kaybıyla ikinciye kısa vadede iğne atması mümkün olabilir. Bir sonraki destek 0,43 seviyesidir, haftalık kapanışa saatler kaldı her ihtimale hazırlıklı olmak gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar