X

Felixo Borsasının Kendi Kripto Parası FLX Coin Yükselişte

15:34
30 Haziran 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

2018 yılında ülkemizdeki Microsoft MVP’leri tarafından kurulan Felixo borsası kripto parası $FLX bu hafta büyük bir yükseliş yaşadı. Flx Coin borsaya üye olan, kimlik doğrulaması veya sosyal medya görevleri karşılığında hediye olarak veriliyor.

$FLX coin bulundurmak, Felixo borsası kullanıcıları için tüm alım satım işlemlerinde Komisyon indirimi sağlamasının yanı sıra, komisyonların belli bir kısmı $FLX ile ödenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar bütün işlemlerinde düşük komisyon avantajlarından faydalanabiliyor.  

$FLX Coin aşağıdaki işlemlerde kullanılabiliyor:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Kiraya verme
  • Coin Oylama
  • IEO katılımı
  • Yeni borsa listelemelerinden hediye alma
  • Marjin ticareti teminatı olarak kullanma

Sizde hemen üye olmak için https://www.felixo.com/?ref=52921534 linkini kullanabilirsiniz.

Felixo’daki Özellikler

Konuyla ilgili Felixo CTO’su Oğuz Yağmur’a $FLX ve Felixo’daki  gelişmeleri sorduk:

Vizyon: Felixo borsası, yazılım ve ürünleriyle komisyon borsası olmaktan öte bir noktada yer almaya çalışan bir vizyona sahip. Bununla birlikte bu alanda ürün geliştirme için Ar-Ge ekibimiz sürekli olarak çalışıyor. Borsa olarak Türkiye’deki en iyi sayılabilecek saniyede 300 bin işlem kapasiteli ölçeklenebilir bir sistemimiz var.

Felixo Mobil: Felixo Mobil Uygulaması da birçok temel özelliği barındırıyor. 

Felixo Internal Pay: Ayrıca şuan bir çok borsada bulunmayan FIP (Felixo Internal Pay) ile kullanıcılara 0 (sıfır) transfer ücreti ve bekleme süresi olmayan bir iç transfer hizmeti sunuyoruz, bunu bankalardaki havale işlemine benzetebilirim.

Felink: Kripto Çek Yazma hizmeti ile ise, hiç bir bilginizi vermeden kripto paralarla çek yazabileceğiniz bir uygulama sunuyoruz.

FLX Coin: $FLX Coin ise bu ürün geliştirmelerin merkezinde yer alan bir ürün, kullanıcıların yeni özellikleri rahatlıkla deneyimleyebilmesi için üyelere hediye ediyoruz. Ayrıca referans sistemi ile gelirlerin büyük bir kısmı yine kullanıcılara aktarılıyor.

Yeni ürünlerle alakalı önümüzdeki süreçte yine daha önce yapılmamış blockchain ürünleri tanıtacağız. Bu hafta gerçekleşen yükseliş uzun zamandır bekleyen $FLX yatırımcılarının sabrının eseridir. Bu güzel geçen haftada onlarında emeği için buradan teşekkür ederiz.

Ayrıca CoinTürk okuyucuları için küçük bir hediye sunuluyor. Aşağıdaki linkler Felixo Kripto Çek Hizmeti Felink’tir. Linklere tıklayıp Çeki alan ilk kişinin hesabına 3000 $FLX aktarılacak. Eğer kişinin Felixo üyeliği varsa direk, hesabı yoksa üyelik açarak çeklerin karşılığını alabiliyor. Eğer çeki daha önce biri almışsa yine linkte belirtiliyor. Bu özelliği kullanıcılar Felixo’da listelenmiş bütün Coin’lerde kullanıp kendileri de böyle Kripto Çekler hazırlayabiliyorlar.

3000 FLX Coin kazanmak için linkleri tıklayıp çekleri hemen alın, ilk girenler kazanır!

https://www.felixo.com/felink/17b5bda95472f44070a1e6adaff4a629ef4132dd5284cc9c43a5ae107b5473e4c6cd2308be3ba9a8

https://www.felixo.com/felink/da5ee419496e5b6aff8edcbcd6fb783bea98ff3a88ee699f78ddcc90f8cbc95c57633f0e2a0cc597

https://www.felixo.com/felink/aec0e140e28ddf92997f0b31a4ed0db7578a761efd7e1bebf5f52d23f0299a35c058a144bf73fdc7

Felixo Nedir?

Felixo, 2018 yılında Microsoft MVP unvanlarına sahip BT Akademi kurucuları Sefer Algan ve Oğuz Yağmur tarafından kuruldu. Borsa, hizmet verdiği iki yıl boyunca kripto para borsası endüstrisinde sayısız kullanıcı dostu ürün geliştirdi. Felixo, hızlı ve komisyonsuz transfer sistemi FIP, kripto çek yazma imkanı sağlayan Felink gibi kripto paraların ödeme sistemlerini geliştirme çabalarının yanı sıra düşük komisyon oranları, referans sistemi, airdrop kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. FLX adında bir kripto parası olan borsa, FLX marj ticareti ve FLX coin kiralama gibi alışılagelmişin dışında hizmetler sunmayı sürdürüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar