X


FC Barcelona Fan Token Nasıl Alınır?

FC Barcelona Fan Token Nasıl Alınır?
10:00
9 Temmuz 2021

FC Barcelona Fan Token, dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Barcelona’nın taraftar token’ıdır.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Nedir?

FC Barcelona Fan Token (BAR), Barcelona taraftarlarına yönelik bazı ayrıcalıklar sunan Socios ekosisteminde bir taraftar token’ıdır. BAR sahipleri, Socios’ta yayınlayan anketlerde Barcelona yönetimi, stratejileri ve bazı hamleleri ile ilgili oy hakkına sahiptir. BAR token 22 Haziran 2020’de piyasaya sürülmüştür. Dev İspanyol futbol kulübü Barcelona ve Chiliz iş birliği ile ortaya çıkan bu ürün, Barcelona taraftarlarına kusursuz bir dijital deneyim sunmayı hedefliyor.

Socios.com’da anketlere katılan kullanıcılar çeşitli ödüller ile ekosisteme dahil edilmeye çalışılacak. Bunlar maç öncesi dünyanın en ünlü futbolcularıyla tanışma şansı, Camp Nou’da VIP maç izleme keyfi gibi avantajları kapsar.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tamamen taraftar odaklı bu kripto para, sahiplerine Barcelona kulübünün yönetimine resmen dahil olma ve oy kullanma hakkı sunuyor. Bununla birlikte birçok ödül barındıran bu sistem, taraftarların isteklerini ön planda tutuyor. FC Barcelona Fan Token’ın arzı 40.000 adet olarak kaydedilmiştir.

BAR Coin Nereden Alınır?

BAR Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. FC Barcelona Fan Token; Binance platformunda BAR/BTC, BAR/BUSD ve BAR/USDT paritelerinde işlem görüyor. BAR Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 13.98 dolardan alım satım işlemi görüyor.

BAR satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de BAR Coin satın alabilirsiniz. BAR/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. BAR/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından BAR Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar