Fantom ve BitTorrent Fiyat Beklentileri! 2022 Yılında FTM ve BTT Kaç Dolar Olur?

Önümüzdeki yıl FTM ve BTT kaç dolara ulaşabilir? Kısa vadeli ve yıllık fiyat tahminleri neler?
22:00
29 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin yönünü bulmaya çalışsa da FTM ve BTT pozitif, yükseliş devam ediyor. Fantom, 20 Aralık’tan bu yana istikrarlı kazanımlar elde ederek son zamanlarda bir çıkış yakaladı. Geçen hafta boyunca, FTM tek başına %54,2’lik kazanç elde etmişti. Ancak BitTorrent, geçtiğimiz birkaç hafta içinde sınırlı fiyat hareketi sergiledi.

Fantom (FTM) 2022 Fiyat Hedefi

Son 24 saat içinde FTM %2 arttı. Fantom‘un fiyatı yazı hazırlandığı sırada 2,19 dolar seviyelerinde ve 2,44 dolar direnci yeniden kırılamadı. Boğalar yeniden oyuna dönerse FTM fiyatı kısa vadede 2,44 doları aşarak daha güçlü bir yükseliş hareketi başlatabilir.

Fiyatın buradan aşağıya düşmesi halinde 1,74 ve 1,39 dolar destekleri daha derin dipler için belirleyici olacak. Göreceli Güç Endeksi, (RSI) alıcıların güçlerinin düştüğünü gösteriyor. Müthiş Osilatör de piyasada hafif düşüş eğilimi sergiledi; bununla birlikte, alıcılar piyasada kalırsa AO bir yükselişe tanık olabilir. MACD, düşüş eğilimine girdikten sonra kırmızı histogramlar gösterdi; göstergeler ağırlıklı olarak yaklaşan bir fiyat değişikliğinin işaretlerini verdi.

Önümüzdeki yılın ilk boğasında FTM’in 2,53 dolar üzerinde kapanışlar yaparak 3,16 ve 3,51 dolarlık hedeflerine ulaşması bekleniyor. Elbette bu ihtimal koca bir yılı ayı piyasasında geçirmeyeceğimiz varsayımına dayanıyor.

BitTorrent (BTT) 2022 Fiyat Hedefi

BitTorrent 0,0027 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Düşen piyasalarda zayıfta olsa %2 ile yükseliş yapan kripto paralardan biri de BTT’dir. Fiyat 0,0029 dolar ile 0,0023 dolar arasın bir süredir hareketler yapıyor artık yönüne karar verebilir. BTT 0,0029 dolarlık direnç bölgesini aştı ancak burada kalıcı olamadı artık bu bölge BTT için ciddi bir tavana dönüşüyor.

Göreceli Güç Endeksi, gösterge piyasadaki satıcıların artışını gösteriyor. Bollinger Bantları açıldığından BTT bazı fiyat dalgalanmaları yaşayabilir. MACD, düşüş eğilimini teyit ediyor. Önümüzdeki yıl fiyatın 0,0029 dolarlık direnci aşarak 0,0033 hedefine yönelmesi gerekiyor. Böylece Eylül ayında oluşan düşen trend de kırılmış olacak. Bu trendin kırılmasıyla birlikte 0,0053 dolar seviyelerine kapı aralanabilir. 2022 yılının bol alıcılı geçeceği varsayımıyla 0,01 dolarlık direnç testinin aylar sonra tekrar denenebileceğini söyleyebiliriz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar