X


Ethereum (ETH) Yükselir Mi? Chiliz (CHZ), BitTorrent (BTT) ve Holo (HOT) Fiyat Tahmini!

Güncel veriler ışığında Ethereum (ETH), Chiliz (CHZ), BitTorrent (BTT) ve Holo (HOT) için detaylı teknik analiz, yükseliş gelecek mi?
00:20
1 Eylül 2021

Londra güncellemesiyle birlikte ciddi bir atılım yapan Ethereum (ETH) halen akıllı sözleşmeler için popülerliğini koruyor. Yaşanan bazı teknik aksaklıklar olsa da güncelleme başarıyla tamamlandı. Yıllık %4’e yakın arz daralması fiyatı olumlu etkileyecek. Peki kısa vadede Ethereum (ETH), Chiliz (CHZ), BitTorrent (BTT) ve Holo (HOT) fiyatı yükselecek mi?

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini

Bitcoin (BTC) fiyatının 47.000 dolara gerilemesine rağmen Ethereum (ETH) bugün %5 değerlendi. Fiyat 3476 dolara kadar yükseldi. Özellikle 3400 seviyesinin üzerinde tutunması yıl sonu hedefi olan 5000 doları destekleyecektir.

Hareketli ortalamaların tamamı fiyatın kısa vadeli olarak yükselişine devam edeceğini söylüyor. RSI nötr bölgenin bir miktar üstünde bulunuyor ancak MACD düşüş sinyali göndermeye başladı. Momentum yükselişi desteklerken 3100 doların üzerinde başarıyla tutunan fiyat bir miktar daha yükselebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Paralel yükseliş kanalı oluşturan fiyat 3000 doların altına düşmediği sürece yükselişe devam edecek gibi görünüyor. Orta vadeli hedef olarak 4300 dolar yerini koruyor. Gün içinde 3500 dolara iğne atan fiyatın bu seviyeyi güçlü biçimde test etmesi mümkün böylece 3700 dolarlı seviyeleri görebilir. Son bir haftalık süre için oluşan üçgen kırıldı 3250 dolar üzerinde kalan fiyatın yükselmesi mümkünken aşağıda 2867 dolar seviyesi önemini koruyor.

Chiliz (CHZ)

Liglerin başlaması ve yeni anlaşmalar Chiliz (CHZ) fiyatı için ciddi bir destek oldu. RSI 34 ile dip yapmış ve fiyatın %100 artış hareketi başlamıştı. Özellikle 0,41 seviyesi önemli ve buranın üstü yükselişin devamını sağlayabilir. Daha yukarıda 0,46 çizgisi bulunuyor büyük düşen trendi aşabilmek için fiyatın burayı hacimli kırması gerekir.

MACD ve Momentum fiyatın bir miktar geri çekilebileceğini söylüyor. Hareketli ortalamalar yükselişin devamı için sinyal gönderirken riskini azaltmak isteyen yatırımcılar 0,43 seviyesini takip edebilir. Bu rakamın üzerinde kapanışlar yapan fiyat kısa vadeli yukarı hareketler yapabilir.

Fiyat Bitcoin düşüşüyle birlikte 0,36 seviyelerine kadar geri çekildi. Piyasanın genel durumuna bağlı olarak 0,35 ile 0,41 arasında hareketler olabilir.

BitTorrent (BTT)

RSI nötr bölgede bulunuyor ancak fiyat bugün güzel yükseldi. Hali hazırda 0.004175 dolardan alıcı bulan BTT ikili dip yaptı. Yaklaşık 3 gün sonra yeni projeler duyuracağını açıklayan BitTorrent (BTT) bu sayede yükselişine devam edebilir.

Fiyat bugün yaptığı yükselişle birlikte düşen trendin sınırlarına yaklaştı. Beklenen haberlerin olumlu gelmesi ve Bitcoin’in ani düşüşler yaşamaması halinde 0.0046 seviyesine kadar güzel yükselişler görülebilir.

Holo (HOT)

Fiyat ATH noktasının halen çok altında bulunuyor. Holo (HOT) için 0.0102 destek bölgesi olarak yerini koruyor. Ancak 0,0093 altı ciddi bir uçurum yani buraya yaklaşan fiyattan kaçarak riskini azaltabilirsiniz.

Bitcoin (BTC) için 51.000 dolar kırılması gelmediği sürece Holo (HOT) yatırımcılarının yüzü pek gülmeyecek gibi görünüyor. Yukarıda belirttiğimiz ana destek noktasına dikkat ederek kısa vadeli yükselişler kovalanabilir ancak Bitcoin (BTC) de görünüm negatif olduğundan dolayı yazı yazıldığı saat için bunun çok riskli olabileceğini görüyoruz.

Elbette burada paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para piyasaları son derece riskli olup size ciddi kayıplar yaşatabilir. Teknik veriler ışığında hazırlanan bu değerlendirmeler güncel görünümle ilgili bilgi verir, herhangi bir şekilde kripto para piyasalarıyla ilgili yatırım tavsiyesi almak sizin için oldukça risklidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar