X


Ethereum (ETH) Katili Olarak Bilinen Bu Altcoin Artık Bu Platformda Destekleniyor!

Çeşitli kripto para birimlerinin stake edilebildiği bu platform artık Ethereum (ETH) katili olarak bilinen bu altcoini de desteklediğini duyurdu.
16:45
3 Mart 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ethereum (ETH) katili olarak bilinen Harmony (ONE), Bitrue (BTR)’de artık stake için kullanılabilir olduğu açıklanıyor. Özellikle Ripple (XRP) ekosistemi arasında popüler olan Bitrue (BTR), çok ürünlü bir kripto para ekosistemi olarak biliniyor. Bitrue, yeni güncellemelerle Harmony (ONE)’ın stake edilebilmesi ayrıntılarını hisse senedi gösterge panosu araçlarında paylaşacaklarını belirtiyor.

ONE ile Birlikte 60 Token

Bitrue, bu duyuruyu resmi platformlarında da açıklıyor ve Bitrue’nun staking uygulaması olan Power Piggy’nin Harmony’nin yerel tokenı olan ONE’ı artık destekleyeceğini bildiriyor. Böylece yatırımcılar staking için Power Piggy’de ONE tokenını kullanabilir ve ONE token sahipleri yıllık %7 gibi bir oranla stake yapabilirler. Bu gelişmeyle beraber Bitrue, Power Piggy’de stake edilebilen tokenların sayısının 60’a ulaştığını da söylüyor.

Ayrıca Bitrue, Power Piggy’de önceden belirlenmiş bir süre kısıtlaması olamadan en az 10 ONE tokenının stake edilebileceğini de belirtiyor.

Verim Çiftliği Projesi

Power Piggy, Bitrue’nun kripto varlıkların stake edilmesi için tek bir noktadan kontrol sağlayabilen kullanıcı dostu kontrol paneli olarak biliniyor. Bu platformda kullanıcılar, Bitrue’nun denetiminde çeşitli kripto para birimlerini stake ederek periyodik zamanlarda ödüller de kazanabiliyor. Bu ödül etkinliği 2019’un son çeyreğinde yürütülmeye başlandı ve kullanıcılar bu ve benzeri etkinliklerle kar edebiliyor. Ayrıca yakın zamanda Ripple (XRP) ve Stellar (XLM) sahiplerinin Bitrue’da tokenlarının APY oranlarının arttığı da görülüyor.

Bitrue, 4 Mart itibari ile de Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Fantom (FTM) ve Dogecoin (DOGE) yatırımcıları için bir pasif gelir programı olan ‘’Verim Çiftliği’’ adlı projeyi de hayata geçirmeyi planlıyor. Bu ünlü altcoinlerin sahipleri, bu platformda proje dahilinde tokenlarını stake ederlerse Bitrue tarafından ödüllendirilmesi hedefleniyor ve APY’lerinin %30’a kadar ulaşabileceği belirtiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar