X


Ethereum’da Büyük Düşüş – Panik Satışları Devam Ediyor

18:00
18 Mart 2016

Son günlerin en gözde kripto paralarından biri olan Ethereum’da son iki gündür büyük değer kayıpları yaşanıyor.

Microsoft ve diğer büyük şirketlerin radarında olan Ethereum, 2016 yılı başından itibaren yükselişe geçmişti. Yükselişle beraber geçen hafta 15 dolara kadar çıkış ivmesi yakalandı. Fakat son iki gündür yüksek hacimli satışlarla birlikte 8 dolara kadar düşüş gerçekleşti ve Ether piyasalarında panik havası hala devam ediyor.

Ethereum’daki değer düşüşüyle ilgili doğrudan bir haber veya gelişme bulunmuyor; fakat çoğu uzman elinde büyük miktarlarda hacim bulunan yatırımcıların tekrar alt fiyattan toplamak için piyasayı maniple ettiği yönünde fikir birliği içerisinde.

ether2

Yukarıda yer alan son iki günün grafiğinde görülebileceği üzere 0.032 BTC değerlerinden yazının hazırlandığı saat itibariyle 0.0205’e kadar düşüş gerçekleşti.

Bu düşüşün alım fırsatı mı yoksa Ether’den çıkış sinyali mi olduğunu ilerleyen günlerde göreceğiz. Fakat yine de piyasaların bu şekilde panik olduğu durumlar yatırımcıların lehine kullanılabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar