X


En Son Binance Haberleri: Hangi Coin’ler Listelendi?

Binance son olarak “Dünya Bitcoin Pizza Günü”ne özel düzenlediği etkinlik ile gündeme geldi ve listeleme adımları da dikkat çekiyor.
15:39
25 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance ile ilgili haberler piyasada her zaman büyük ses getirme potansiyeline sahipler. Çünkü uzun zamandır Binance işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda ve listeleme haberlerinin bir pump etkisine sahip olduğu da yadsınamaz bir gerçek.

En Son Binance Haberleri

Binance “Dünya Bitcoin Pizza Günü”ne özel düzenlediği etkinlik ile büyük ses getirdi. Bildiğiniz gibi bir kişinin 2 pizza karşılığında 10.000 BTC ödediği gün tüm dünyada “Dünya Bitcoin Pizza Günü” olarak kutlanıyor ve Binance de hem kullanıcılarına pizza dağıttığı hem Changpeng Zhao ile pizza pişirme şansı verdiği hem de kullanıcıların arkadaşlarına pizza temalı hediye kartları göndermelerine imkan veren bir etkinlik başlattı.

Bunlara ek olarak Binance’deki işlemler ile ilgili en son haberler şu şekilde sıralanabilir:

  • Binance Futures 25 Mayıs’ta 0 kata kadar kaldıraçla BUSD marjlı ANC kalıcı sözleşmeleri başlattı.
  • Binance, Cross Margin’e yeni DYDX, FTT, KAVA ve VOXEL işlem çiftleri ve İzole Margin’e yeni bir TROY işlem çifti ekledi.
  • Binance Margin, YFI ve YFII’yi 25 Mayıs itibarıyla Çapraz Marj’dan ödünç alınabilir varlıklar listesinden çıkardı.
  • Binance Vadeli İşlemleri 20 Mayıs’ta, 20 kata kadar kaldıraçla birden fazla BUSD marjlı kalıcı sözleşme başlattı.
  • Binance 19 Mayıs’ta, ALGO/TRY ve GAL/ETH işlem çiftlerini platformuna ekledi.

Binance’in En Son Listelediği Altcoin’ler

Binance’in bir kripto para birimini listelemesi piyasada her zaman ses getiriyor ve kripto para biriminin fiyatında da artışlar olduğu görülüyor. Binance son olarak Lido DAO (LDO)’yu listeledi. Bundan önce ise Nexo (NEXO) ve MobileCoin (MOB) listelemeleri yapılmıştı.

Binance’in listeleyeceği coin’leri önceden bilmek mümkün değil. Örneğin; 2021 yılında yaşanan ralli sırasında Binance’in Bloktopia (BLOK) listeleyeceği sık sık gündeme getirilmişti ama böyle bir listeleme haber gelmedi. Ayrıca Binance listelemesi sonrasında yatırımcıların sakin kalması da oldukça önemli. Çünkü Binance listelemesi fiyatı birden artırıyor ve sonrasında benzer bir geri çekilme yaşanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar