X


Elon Musk, Baby Doge Coin Hakkında Tweet’ledi! Milyarder İsim’den Dikkat Çeken Paylaşım!

Tesla CEO'su Elon Musk, bu kez de Baby Doge Coin hakkında tweet'ledi.
12:37
1 Temmuz 2021

Tesla CEO’su Elon Musk, bu kez de Baby Doge Coin hakkında tweet’ledi. Musk, gün içerisinde Dogecoin hakkında paylaşım yaptıktan sonra bir başka dikkat çeken tweet daha attı.

Elon Musk Sahnelere Geri Döndü

Milyarder iş insanı Elon Musk, kripto paraları speküle etmekle itham edilirken tweet’lerine devam ediyor. Yaklaşık 4 haftalık süreden sonra Dogecoin ile ilgili paylaşım yapan Musk, bu paylaşımının akabinde Baby Doge Coin’i pas geçmedi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Tesla CEO’sunun tweet’inin akabinde Baby Doge Coin’in 24 saatlik işlem hacmi %190 artış yaşarken büyük oranda fiyat oynaklığı görüldü.

Baby Doge Coin 1 Haziran 2021’de piyasaya sürüldü. Baby Doge Coin, Dogecoin topluluğunun ekosisteme kazandırdığı yeni bir ürün olarak tanımlanıyor. Dogecoin destekçilerinin göz bebeği konumundaki Baby Doge Coin kısa sürede büyük bir ivme yakaladı. Dogecoin’in bir başka versiyonu olarak belirtilen Baby Doge Coin için uzmanlar potansiyel bir ralli ihtimalini göz önünde bulunduruyor.

Elon Musk ve Kriptolar

Milyarder isim kendini lider kripto para Bitcoin ve Dogecoin savunucusu olarak görüyor. Musk, Bitcoin hakkında tutarsız görüşlerinin aksine Dogecoin hakkında her fırsatta olumlu yorumlar yapmaktan çekinmiyor. Kripto topluluğunun önemli bir kesiminden tepki çeken Musk, piyasayı manipüle etmekle suçlanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar