X


Ekart Inu’nun Yeni Token’ı EAID’nin Yüzde 99’u Yakıldı!

13:46
7 Eylül 2021
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Ekart Inu, EAID (Ekart Support) adında yeni bir token piyasaya sürüyor ve Ekart Token projesi, bir destek token’ı olarak EAID’yi başlattığını ifade ediyor. Dolayısıyla bahsi geçen token, Ekart Inu tokenine önemli bir destek olacak. EAID token’ı, Ekart Inu’nun birlikte EkartSwap oluşturmasını destekliyor. EAID’nin toplam token arzı, 10 dolarlık başlangıç fiyatı ile 10.000.000.000’dir.

Proje EAID token’ının %99’unu yakım cüzdanına (BEP20 & MATIC) göndererek çok önemli bir hamle yaptıklarını ifade ediyor. Dolayısıyla kalan %1’lik kesim olan 100.000.000 token, dolaşımda olacak. Hesap sahiplerine ödül olarak dağıtılan token’ın %1’i, token likiditesi için %2, yakım için %2 olmak üzere %5 işlem ücretine sahip olabilirsiniz. EAID tokeninde 1 milyar hedefine ulaşmayı hedefliyorlar. Kullanıcı bu EAID token’ını satın almak için Ekart Inu token’larını kullanabilir veya direk EAID satın alabilir. Kullanıcılar, Ekart inu tokenlerinin %50’sini ve kalan %50’sini işlem listesindeki herhangi bir kripto ile kullanabilir. EAID tokeninin tüm tanınmış borsalarda Ekim ayında listelenmesi planlanıyor.

EAID Satın Almak

Yapılan açıklamalara göre token başlangıçta resmi Ekart Inu web sitesinde (www.ekartinu.com) satın alınabilir. Bu noktada da 6 Eylül – 5 Ekim arası satış için bir zaman sınırı olduğu ifade ediliyor. Ön satış kapatıldıktan sonra kalan satılmayan token’larım yakım için cüzdanlara gönderilecek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Proje konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “EKARTAID’in amacı, merkezi olmayan bir şekilde kalırken değerli kripto paranızın işlemlerini yapmak için en iyi ve güvenli yeri sağlamaktır. Kullanıcılara çok bağlıyız ve bu bize giderek büyümek için araçlar sağlıyor. Bildiğimiz gibi birlik gücümüz ve EkartİNU’nun gücü ile birlikte yeni zirvelere çıkabilmek için şimdiden çalışıyoruz.” sözleri kullanılıyor.

Ekart, muazzam bir arza (1 Milyar jeton) sahip olacak şekilde tasarlandı, oysa EAID arzı sadece 100.000.000 tokendır. Yaklaşık 1 Milyar Dolarlık bir piyasa değerine sahip olan ve şu anda 10 dolardan satışta olan Ekart Inu, tüketicinin kazanç potansiyelini artırmayı hedefliyor. Projenin ana hedefi, herkesin büyük miktarda satın alması için yeterince ucuz olan bir EAID tokenı ve ekosistemi oluşturmaktı. Projenin token fiyatını özellikle 10 dolar olarak fiyatlandırıldı. Plan, platformu yalnızca 15 dolar kazansa bile karlı hale getirmektir. Şimdiye kadar, geliştiriciler bu konuda başarılı oldular.

EKART INU ve EAID’i İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

Kullanıcılar Ekart Inu & EAID tokenlerini Bitforex, Hotbit, Probit , Coinsbit, Azbit, Indoex, p2pb2b,XT.com’da kullanabilirler. Ön satış kapatıldıktan sonra alım satım canlı olacak.

Uniswap ve PAN Cake’in web versiyonu gibi diğer platformlar da Ekart Inu tokenlerini listeledi. Uniswap, Ethereum’un ağında, ETH ve diğer Ethereum tabanlı tokenler için kripto para birimlerinin satın alınmasına ve satılmasına izin veren merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Bu tokenler USD cinsinden satın alınamaz, yalnızca BTC, ETH, USDT, BNB ve MATIC cinsinden satın alınabilir.

EAID Token Fiyat Tahmini

Fiyat tahminlerine göre EAID tokeni, ana ağı Ekart Inu‘nun başarısından faydalanabilir. Ekart Inu’nun Polygon ve mem tabanlı kripto yatırımcıları arasındaki popülaritesinin rehberliğinde, tokenin 2021’in sonunda 15 ABD Doları değerine ulaşması bekleniyor.

EAID, ayı kripto piyasasından kurtulursa, 2022 yılına kadar 35 ABD Doları değerine de ulaşabilir. Ekart INU, küresel pazara minimum işlem ücreti sunduğunu ve herhangi bir finansal sınır, aracılar olmadan türünün tek örneği olduğunu iddia ediyor. Konuyla ilgili olarak ise “Ekart INU, bireysel ve e-Ticaret sektöründe bir devrim olacak, aynı anda sorunsuz bir şekilde satın alıp yatırım yapabileceğiniz bir platform olacak.” sözleri kullanılıyor.

Resmi Websiteleri: ekartinu.com | ekartinu.global | ekart.global

Sosyal Medya: Reddit | Twitter | Telegram | Bitcointalk

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar