X


Dünyanın En büyük FinTech Organizasyonu Money 20/20’de Kripto Para ve Blockchain Konuşulacak

15:11
11 Şubat 2016

Fintech olarak adlandırılan “Finansal Teknolojiler” gelişmeye devam ederken, hayatlarımıza da dokunmaya devam ediyor. Hemen her gün kullandığımız kredi kartları, temassız ödeme yöntemleri ve mobil cüzdanlar gibi daha onlarca farklı uygulama ve girişimlerin temelinde finansal teknolojiler yer alıyor.

Bu bağlamda finansal teknolojilerin masaya yatırıldığı, önemli proje ve girişimlerin görücüye çıktığı dünyanın en büyük Fintech etkinliği olan Money 20/20 organizasyonunun 4-7 Nisan 2016 tarihlerinde Danimarka’da gerçekleştirileceğini belirtelim.

Organizasyonda; mobil ödemeler ve cüzdanlar, alternatif finans, bankaların evrimi, girişimcilik & inovasyon, yeni pazar araştırmaları, fintech işbirlikleri gibi konular üzerine çalışmaların yapılması planlanırken, kripto para teknolojileri de unutulmamış. Bu bağlamda kripto paralar ve blockchain teknolojileri hakkında bazı toplantılar gerçekleştirilecek.

Etkinlikte yaklaşık 50 ülkeden 3000’in üzerinde katılımcı ve 400’den fazla konuşmacının yer alması bekleniyor. Ayrıca 150’nin üzerinde şirketin sponsor olduğunu belirtelim. Kripto para alanında ödeme servis sağlayıcısı olan Bitpay, Money 20/20’nin sponsorları arasında yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar