X

Dogelon Mars, Yeni Projesini Açıkladı: MARS Fiyatı Uçuşa Geçti

Dogelon Mars ekibi, yeni projesini Twitter üzerinden tanıttı.
17:00
5 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dogelon Mars bir sonraki gelişim adını açıklayarak yatırımcılarını heyecanlandırdı. Dogelon Mars topluluğu xELON’u ekosisteme taşımak adına çalışmalarını sürdürüyor. Projeyi bir tweet ile açıklayan Dogelon ekibi, xELON’un Dogelon’u DeFi evrenine dahil ettiğini belirtti.

Dogelon Mars’ın Yeni Projesi

Dogelon Mars ekibi, yeni projesini Twitter üzerinden tanıttı. xELON ile birlikte DeFi alanına adım atmayı planlayan Dogelon ekibi, popülarite kazanma girişimlerinde bulunuyor. Bununla birlikte xELON, bir yönetim token’ı ve ayrıca kazanç için bir protokol görevi taşıyacak. Bunun yanı sıra ELON için bir staking teşviki olacak.

xELON, Dogelon Mars DeFi ekosistemi için teşvik sağlayacak önemli bir adım olması bekleniyor. Dogelon Mars son 24 saatte %55’in üzerinde artışla 0.000001778 dolara tırmandı. Ayrıca Dogelon Mars, Coinmarketcap piyasa sıralamasında 109. konumda bulunuyor.

Dogelon Mars Hakkında

Dogecoin hard fork işlemi sonrası doğan Dogelon Mars, diğer meme coin’ler gibi arzının yarısını Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e gönderdi. Ayrıca topluluğun ilk üyeleri rug pull’dan etkilenen insanlara ELON airdrop’u organizasyonu gerçekleştirdi. Vitalik, Mayıs 2021’den itibaren en az bir yıl boyuna fonu idare edeceğinin garantisini verdi. Dogelon Mars ekibi, topluluğu yakında duyurulacak olan yeni token sözleşme adresi ile yükselişini hızlandırmak istiyor.

Dogecoin ve Shiba Inu’daki kayıplar diğer şaka kripto paralara yansımadı. Böylelikle bağımsız bir kategori olarak öne çıkan meme coin’ler yükseliş trendini korudu. Dogelon Mars, son gelişmeler ışığında yukarı yönlü hareketini güçlendirdi. Ancak hype tabanlı bu altcoin’ler ani pump ve dump hareketleriyle öne çıkıyor. Bu bağlamda uzmanlar meme coin yatırımı için kripto para piyasası katılımcılarını uyarıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar