DigiToads (TOADS), Shiba Inu (SHIB) ve Aptos (APT) Yorumları 

10:49
1 Haziran 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Shiba Inu (SHIB) ve Aptos (APT) gibi bazı köklü projeler ayılarla mücadele etmekte zorlanırken, kripto piyasası oldukça değişken olmaya devam ediyor. Bu altcoinler gölgede kalırken, iddialara göre, sektörü altüst eden ve %450 beklenen getiriyle kripto piyasasındaki konumunu sağlamlaştıran yeni bir meme coin ortaya çıkıyor.  

DigiToads, internet tabanlı bir şaka yerine fayda ve gerçek dünya kullanım durumlarına odaklanan ilk benzersiz meme coin olarak yükselen yeni bir katılımcı olarak tanımlanıyor. Uzun vadeli büyüme potansiyeli açısından SHIB ve APT gibilerini gölgede bıraktığı ve şimdiye kadarki en başarılı satışlardan biri olduğu iddia edilen DigiToads ön satışı hakkında daha fazla bilgi yazının devamında yer alıyor. 

DigiToads Presale 

DigiToads ön satışı şimdiye kadar muazzam bir başarı kaydederek 4,4 milyon dolardan fazla para topladı. Bu devrim niteliğindeki proje sadece başka bir meme coin değil – yatırımcılarına gerçek kullanım durumları getiren ve kripto portföylerini minimum çabayla büyütmelerine yardımcı olan piyasadaki ilk proje olarak tanımlanıyor.  

Oyna ve kazan oyunu olarak tasarlanan DigiToads’un ana özelliği, dövüş yarışmalarına katılmak ve TOADS ERC20 coinleri kazanmak isteyen oyuncular tarafından toplanan ve seviye atlayan dijital kurbağa karakterlerinin yaşadığı sanal dünya olan Bataklık’tır.   

Ayrıca ekosistem, oyun deneyimlerine bakılmaksızın herkesi ödüllendirecek şekilde tasarlanmıştır – böylece her TOADS sahibi, oyunu oynamasa bile aylık airdrop’lardan faydalanacaktır.  

Ancak DigiToads’un cazibesi oyun ekosisteminin çok ötesine uzanıyor. DigiToads pazarından havalı NFT’ler satın alabileceğiniz ve pasif gelir elde etmek için bunları platformda stake edebileceğiniz stake-to-earn mekanizması aracılığıyla uzun vadeli yatırımcıları hedeflemektedir.  

Aynı zamanda, açıklamalara göre, DigiToads tüccarlar arasında da büyük bir cazibe merkezidir. Platform, gelirinizi artırmak için başka bir fırsat sağlayacak aylık ticaret yarışmaları düzenleyecek. Ayrıca, Kurbağa Okulu, nasıl ticaret yapılacağını öğrenmek veya becerilerini geliştirmek isteyenler için kapsamlı bir ticaret kursu sunacak.  

Son olarak, DigiToads çevre sorunlarını çözmeye odaklanması sayesinde meme coin endüstrisinde bir fark yaratmayı hedefliyor. Platform, kârının %2,5’ini yalnızca kurbağaların değil, büyük ormansızlaşma tehdidi altındaki diğer birçok hayvanın da yaşadığı Amazon’u kurtarmayı amaçlayan çevresel hayır kurumlarına ayıracak. Portföylerine çevre dostu projeler eklemek isteyen yatırımcılar, iddialara göre, viral olma potansiyeline sahip devasa meme coin’i göz önünde bulundurarak TOADS’ı değerlendiriyor. 

Proje ile ilgili daha detaylı bilgilere websitesinden ulaşabilirsiniz.

Shiba Inu 

Shiba Inu, yıla olumlu bir notla başlamasına rağmen geçtiğimiz ay %12’nin üzerinde düşüş yaşadı. Ne yazık ki bu meme coin, kullanım alanları ve fayda açısından hala birçok sınırlamayla karşı karşıya ve bu da token üzerinde satış baskısı yaratıyor olabilir. SHIB sahipleri, özellikle Metaverse lansmanı olmak üzere, bu meme coini tersine çevirebilecek oyunun kurallarını değiştiren bir güncellemeyi henüz görmedi.  

Aptos  

Bu yılın ilk aylarından beri Aptos çoğunlukla düşmüş olabilir. Geçtiğimiz ay APT, Move V1.3 olarak bilinen son güncellemesini duyurmasına rağmen %17’nin üzerinde düşüş yaşadı. Haberler eğilimi tersine çeviremedi. Ağ iyileştirmeler sunarken, yatırımcılar APT’den pek memnun değil ve sosyal hakimiyeti önemli ölçüde azalıyor.  

Özet 

Bu değişken piyasa ortamında, yatırımcıların SHIB veya APT’ye daha iyi alternatifler aradığı iddia ediliyor. Bu projelerin önünde hala birkaç yavaş gün olsa da, DigiToads rekor bir sürede 4,4 milyon dolardan fazla para toplayarak ilgi çekmiş olabilir.  

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar