X


Dev Firmanın 7 Günlük Ücretsiz Kripto Para Kursu Başlıyor!

Andreessen Horowitz kripto para kursunu başlatıyor.
14:00
11 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en başarılı girişim sermaye firmalarından olan Andreessen Horowitz (a16z), geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığı ücretsiz kripto para girişimcilik kursunu resmen başlatıyor.

Ripple ve Coinbase ve Libra gibi firmalara yatırım yapmasıyla da tanınan a16z, 8 Kasım tarihinde yaptığı duyuru ile ücretsiz kurs için tarihi belirledi. Kursa katılmak isteyenlerden hiçbir ücret talep edilmeyeceği belirtilse de, katılımcıların firma tarafından konulan belirli koşullara sahip olması gerekiyor.

Kursa online olarak katılım sağlanabilecekken, isteyenler Kaliforniya içerisinde birebir derslere de katılabilecek. Kripto para sektöründe doğru yatırım yapmak ve blockchain start-up firmalarının hangilerinin potansiyel gösterdiğini anlayabilmek için düzenlenen kursta ücretsiz video dersler de halk ile paylaşılacak.

Tamamen Ücretsiz Kripto Para Eğitimi

A16z, bu program ile amaçladığı şeyin kripto para ve blockchain start-up firmalarına olan yatırımı ve girişimleri arttırmak olduğunu vurguladı. Ücretsiz kursa katılanlara tecrübeli girişimciler ve teknoloji uzmanları rehberlik yapacak. Öğretilecek konular arasında ise teknoloji tasarımı, ürün tasarımı, kurum geliştirilmesi, piyasaya stratejisi ve daha fazla yeteneklerin sektöre çekilmesi gibi unsurlar yer alıyor.

”Blockchain teknolojisi de yeni birçok teknoloji gibi çeşitli zorluklarla, yanlış başlangıçlarla ve yanlış anlaşılmalarla karşılaştı. Bu zorlukların bir kısmı teknik (ölçeklenebilirlik), bir kısmı ürünle ilgili (kullanıcı tecrübesi) olsa da, çoğu teknolojinin yapabileceklerinin anlaşılmamasından ortaya çıktı ve biz bunu çözmeyi planlıyoruz.”

Ücretsiz kursa katılmak için başvuru buradan yapılabilmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar