Reklam

Dev Elektronik Mağazası, Shiba Inu’yu (SHIB) Ödeme Aracı Olarak Ekledi

Amerika merkezli dev elektronik perakendecisi Newegg, Shiba Inu'yu ödeme yöntemlerine eklediğini duyurdu.
09:10
10 Aralık 2021
Dev Elektronik Mağazası, Shiba Inu'yu (SHIB) Ödeme Aracı Olarak Ekledi
Okuma Süresi: 2 Dakika

Amerika merkezli dev elektronik perakendecisi Newegg, 29 Kasım’da yaptığı paylaşımla, “Aralık başında” başlayarak, tatil promosyon kampanyasının bir parçası olarak popüler şaka para birimi Shiba Inu‘yu (SHIB) ödeme aracı olarak ekleyeceğinin müjdesini vermişti. İşte o gün geldi ve şirket popüler şaka para birimini ödeme aracı olarak kullanıcılara açtı.

Elektronik Devi, Shiba Inu’yu Ödeme Aracı Olarak Ekledi

Şirket tarafından Perşembe günü yapılan açıklamada, elektronik ve bilgisayar e-mağazası Newegg‘in sonunda Shiba Inu‘yu ödeme aracı olarak eklediğini duyuruldu.

Çevrimiçi perakende devi, Kasım ayı sonlarında desteklenen kripto para birimleri grubuna popüler şaka para birimini de ekleyeceğini resmen doğruladı. Şirketin bu yeni hamlesi, Los Angeles ve California’daki dünyanın en büyük dijital reklam panosunda ilan edildi.

Bugün erken saatlerde BitPay, desteklenen trader’lar için Shiba Inu ödemelerini etkinleştirdiğini ve kripto para birimine büyük bir benimseme baskısı sağladığını duyurdu.

Öte yandan dev sinema devi AMC, 2022’nin ilk çeyreğinde şaka para birimi Shiba Inu‘yu da ödemelerini eklemek içi çalışmalarına devam ediyor.

SHIB Güncel Durum

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), kripto para piyasasında yaşanan sert düşüşten en çok etkilenen kripto para birimlerinden biri oldu. Şaka para birimi geçtiğimiz aylarda 0.000088 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlerken, şu anda 0.000034 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Geçtiğimiz hafta başında popüler şaka para birimi yönünü yukarıya çevirdi ve bir artış başlattı ancak sonrasında fiyat yeniden düşüşe geçti. Ayrıca popüler şaka para birimi geçtiğimiz hafta hafta 0.000043 ile 0.000033 dolar aralığında sıkıştı ve göstergeler şimdi düşüşü işaret ediyor.

Öte yandan 4 Aralık’taki çöküşten bu yana alım gücünde de büyük düşüş yaşandı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %4.89’luk bir düşüşle 0.00003484 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar