reklamı kapat
  • BTC  :  33.626,97 ₺
  • ETH  :  2.133,01 ₺
  • BCH  :  3.877,37 ₺
  • XRP  :  2,74 ₺
  • BTC 33.626,97
  • ETH 2.133,01
  • BCH 3.877,37

DECENT Testnet İkinci Aşama Başladı

8 Haziran 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Blockchain temelli DECENT Network Dijital Devrime artık bir adım daha yakın. ‘Alberti’ ismi verilen Decent Testağı #2 hizmete başladı!

Tüm bilgilerin, rehberlerin ve Decent uygulamasını indirme linkinin bulunduğu davetiyeler tüm kayıtlı test edicilere dağıtılıyor. Ağın gelişimine dair yakın zamanda yayınlanan rapordan beri DECENT gelişim ekibi DECENT Testağı #2’yi başlatmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. 2. aşamada pek çok ek özellik ve ‘Caesar’ isimli ilk DECENT testağında saptanıp çözülen sorunlar da bulunuyor.

DECENT Testağı #2 ‘Alberti’nin Ek Özellikleri & Güncellemeleri

● Windows Client – DECENT ekibi, Testnet Windows client’in Mac OS sürümündeki tüm özelliklerle birlikte kullanıma hazır olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar.
● Bölgesel Haklar – içeriğin çeşitli bölgeler için spesifik ayarlar yapmasına izin verir. Örn. belirli bir ülke için özel bir fiyat (sadece CLI’da)
● Abonelik Sistemi – kullanıcılar sevdiği yazarlara abone olabilecek ve yeni eklenen içeriklere dair bildirimler alabilecek (sadece CLI’da)
● DCT Gönder Özelliği – kullanıcılar Test DCT’yi diğer hesaplara gönderebilecek ve işlem tarihlerine göz atabilecek (sadece CLI’da)
● Çoklu İçerik Türleri Sistemi – ek içerik türleri artık desteklenmektedir (örn. PDF, ses dosyaları, sade metin, SD modelleri gibi)

Decent GUI Geliştirmeler & Gelişim Güncellemesi:

DECENT GUI içinde içerik paylaşım ve satın alım sürecini daha kullanıcı dostu ve sezgisel yapmak için DECENT GUI içinde birçok değişiklik yapıldı.

En önemli geliştirmeler arasında ‘içerik yüklemenin nihai ücreti’nin eklenmesi de bulunuyor. Bu ücret yazar gerekli bilgileri girdiğinde, seeder’ların sayısını seçtiğinde ve içeriğin süresini ayarladığında belirir. Artık kullanıcı sütun başlığına çift tıkladıktan sonra tüm bölümlerde sınıflandırma yapabilir. DECENT Testnet kullanıcıları artık ‘pop-up penceresini yükle’ seçeneğinden birden çok seeder seçebilir, yüklemenin ve blockchain senkronizasyonunun durumuna bakabilir.

DECENT ağı test aşaması için gerekli olan özelliklerin yanı sıra gelişim ekibi ağa eklemeler yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır ve gelen geri bildirime göre birçok ayarlama yapmıştır. Örn. ‘Satın alınanlar’ sekmesindeki arama fonksiyonu; müşteri sisteme alınmadığında DCT bakiyesinin yanlış bir şekilde güncellenmesi; uygulama kapalı olduğunda DECENT ağının gereksiz bir şekilde kapanması ve ‘Satın alınanlar’ sekmesinin işlevsel olması için yapılan temel iyileştirmeler.

DECENT ekibi, DECENT ağının daha iyi olması için gereken mükemmel çözümün ne olacağına dair kullanıcı görüşleri ve yorumlarını duymaktan mutluluk duyar. Geri bildirimde bulunmak, soru sormak, düzenli aralıklarla güncellemelerden haberdar olmak ve DECENT topluluğunun bir parçası olmak için resmi Slack veya Telegram kanalına katılın!

DECENT açık kaynaklı bir blockchain içerik dağıtım platformudur. Güveni ve güvenliği sağlamak için blockchain kullanır. Projenin amacı internet üzerindeki veri dağıtımını kökten değiştirmektir.

ETİKETLER
loading...