X

CyberVein Coin Nasıl Alınır?

CyberVein coin nedir?
12:44
3 Aralık 2020

CyberVein (CVT), büyük veri çözümü odaklı bir kripto para  ve blockchain projesidir. CyberVein’in blockchain ağı, Proof-of-Contribution (PoC) yani katkı ispatı konsensüs modeline dayanmaktadır. Ağdaki her bir katılımcı ağa çeşitli yöntemlerle katkı sağlayarak işlemlerin onaylanmasını ve konsensüs modelinin oluşmasını sağlar.

Platform tamamen modern veri çözümleri üretmek üzerine kuruldu ve bu bağlamda yapay zeka, büyük veri gibi önemli teknolojileri kullanıyor. Singapur merkezli kripto para projesinin kendi token’i ise CyberVein Coin olarak biliniyor. Peki CyberVein Coin tam olarak nedir?

CyberVein (CVT) Nedir?

CyberVein Coin, NFT piyasaya sürmek veya veri çözümlerini uygulamak gibi farklı yöntemler için kullanılan bir kripto para birimidir. CVT Coin sahipleri veri depolama ödemelerini, işletim gücü ödemelerini, veri alışveriş ödemelerini, NFT’ler arası ödemeleri tamamen bu kripto para ile yapabilmekte.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

CVT Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla en büyük 103. kripto para birimi konumunda. Son 24 saat içerisinde %2 artış yaşayan CVT Coin’in toplam arzı 2 milyar olsa da sirkülasyondaki miktarı 1 milyar seviyelerinde. CVT Coin veri odaklı platform sayesinde devamlı olarak hacmini ve kullanımını arttırma şansına sahip.

CVT Coin almak isteyenler ise önde gelen kripto para borsalarından OKEx‘i kullanıp bu işlemi başarı ile tamamlayabilirler.

CVT Coin Nereden Alınır?

Peki CVT Coin nereden ve hangi kripto para borsasından alınabilmekte? CoinMarketCap verilerine göre OKEx, CVT/USDT işlem çiftinde en yüksek hacme ve likiditeye sahip kripto para borsalarının başında geliyor.

OKEx üzerinden CVT Coin almak için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • OKEx kripto para borsasının internet sitesine girip, sol üst köşeden “al-sat”, daha sonra ise “spot-işlemler” sekmelerine tıklayın.
  • Açılan sayfada sol tarafta yer alan arama noktasına gelerek “CVT” yazın.
  • Karşınıza çıkacak olan CVT/USDT işlem çiftini seçin.
  • Açılan yeni sayfada alım yapmak istediğiniz fiyatı USDT cinsinden belirtin ve hemen altına ne kadar CVT Coin almak istediğiniz girin.
  • Limit alım fiyatını ve CVT miktarını belirledikten sonra “Al” butonuna basarak işlemi başarıyla tamamlayın.
  • Bunun devamında satın aldığınız CVT Coin’leri cüzdanınızda görebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar