X


Cristiano Ronaldo Hakkındaki Transfer Söylentileri, O Taraftar Token’a Yaradı: Yükseliş Ateşlendi

Ronaldo iddiası, Manchester City taraftar token fiyatını %20'nin üzerinde artmasına yol açtı.
17:54
26 Ağustos 2021

Medyaya yansıyan son bilgilere göre dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Manchester City’e imza atmak için hazırlanıyor. Ronaldo’nun mevcut takımı Juventus’tan ayrılma söylentileri yılın başından bu yana gündemi meşgul ediyor. Birçok kesimin gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olarak tanımladığı Ronaldo’nun, İngiltere ekiplerinden Manchester City ile anlaşmaya yakın olduğu belirtiliyor.

CITY Token Fiyatı Yukarı Sıçradı

Ronaldo iddiası, Manchester City taraftar token fiyatını %20’nin üzerinde artmasına yol açtı. City token, haberin öncesinde 25 dolar seviyelerinden işlem görürken söylentilerin akabinde 35 dolara kadar tırmandı. CITY, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 30 dolarlık fiyat bandında alım satım işlemi görüyor.

Taraftar token’lar, ilgili kulüplerin transfer gelişmeleri ve güncel haberleri ile hareketli saatler yaşıyor. Ronaldo gibi dünyaca ünlü süper star futbolcuların transferleri oldukça çetrefilli süreçlerden geçer. Bu bağlamda böyle haberler birçok mecra tarafından teyit edilmesinin ardından yayılır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Portekizli futbol Cristiano Ronaldo, hali hazırda Juventus’ta forma giymektedir. Manchester City ile imza iddiası Juventus taraftarları tarafından tepki ile karşılanmış ve Juventus Token (JUV) fiyatının %5 düşmesine neden olmuştur.

Henüz transfer iddiaları City veya Ronaldo tarafından doğrulanmasa da bu gibi büyük gelişmeler taraftarları ateşlendirmeye yetiyor. CITY token, haberin doğrulanması ile yükselişini sürdürebilir veya yalanlanması ile düşüş trendine girebilir.

Lionel Messi’nin İmzası PSG Token’ı Uçurmuştu

Futbol dünyasının en çok karşılaştırılan iki isminden bir diğeri olan Lionel Messi, şok bir ayrılıkta Barcelona’dan PSG’ye transfer olmuştu. PSG token, bu büyük gelişme ile inanılmaz bir performans ortaya koymuş ve 30 dolardan 57 dolar seviyelerine kadar tırmanmıştı.

Chiliz ekosistminde yer alan bu altcoin’ler, taraftar token piyasasının en popülerleri olarak yorumlanabilir. Bunun yanı sıra Chiliz ve Socios.com platformu devam eden çalışmaları ile yeni taraftar token’ları ekosisteme kazandırmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar