X


Coinbase Pro’da Listelendi, Uçuşa Geçti: Bu Altcoin Fiyatını İkiye Katladı

ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase, 26 Ağustos itibarıyla COTI Coin'i işleme açtı.
17:18
26 Ağustos 2021

Coinbase Pro, bugün itibarıyla COTI Coin‘i platformunda sunmaya başladı. COTI, gün içerisinde %75’in üzerinde artışla önemli bir fiyat hareketine imza attı. COTI, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.41 dolardan alım satım işlemi görüyor.

COTI, Yükselişe Geçti

ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase, 26 Ağustos itibarıyla COTI Coin’i işleme açtı. Coinbase Pro’da alım satımın desteklendiği COTI, bu borsada yatırımcıların erişimine sunuldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Coinbase duyurusu, kullanıcıların platformda daha fazla kripto para listelemesi isteklerinin yoğun olduğu bir dönemde geldi. Dev borsa, standartlarını karşılayan kripto para birimlerini listeleyerek kullanıcılarına daha fazla varlık sağlamayı amaçlıyor.

Coinbase Pro tarafından yapılan duyurunun akabinde %75’i aşan yükseliş performansı kaydedildi. Kripto para piyasasında literatüre geçen bir algı ise Coinbase listelenmelerinin kripto paralara yükseliş ivmesi kazandırdığıdır. Coinbase listelemesi, kripto para topluluğu adına büyük önem arz etmektedir.

Kripto analiz firması Messari, Coinbase listelemelerinin diğer kripto para borsalarına kıyasla ortalama olarak %91 kazanç sağladığını bildirdi. COTI, Coinbase Pro platformunda yer almanın ardından 5 ay önce ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.57 doların kıyısından döndü. Ancak şimdi varlığın daha fazla işlem faaliyeti görmesi beklenirken ATH seviyesini geliştirmesi bekleniyor.

Bununla birlikte COTI, aynı gün içerisinde Huobi Global’de de kendine yer buldu. Huobi Global, COTI Coin’i bugün yaptığı duyuruyla listelediğini açıkladı. Bunun yanı sıra COTI hali hazırda işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance‘te listeleniyor.

İnternetin Para Birimi

İnternetin para birimi anlamına gelen COTI, hem blok zincirini hem de yerel kripto para birimini temsil eder. COTI projesi kendisini “merkezsiz ödeme ağları ve sabit paralar oluşturma adına optimize eidlmiş bir DAG protokolü” olarak tanımlar.

Mart ayında COTI, kullanıcıların Apple Pay aracılığıyla kripto para satın almalarını sağlayan Simplex’e entegre edildi. COTI, bu entegrasyon ile kullanıcı tabanını genişletti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar