X


Canlı Canlı Bitcoin – CoinTürk Bitcoin Yatırım Sohbetleri ve Canlı Chat Uygulaması

18:00
21 Mart 2016

CoinTürk olarak Türkiye’de Bitcoin, kripto para ve blockchain teknolojilerini yaygınlaştırmak ve gelişmesine katkı sağlamak amacıyla yeni  proje ve uygulama denemeleri geliştirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda yeni uygulamamız olan CoinTürk Chat ‘i test etmeye başladık.

Türkiye’de Bitcoin ve kripto paralar hakkında canlı chat uygulamasının olmadığını gözlemledik. Okurlarımızdan gelen yoğun istekler üzerine ise bu konuda bir adım atmaya karar verdik. Bu bağlamda kripto para yatırımcılarının ve madencilerinin canlı olarak birbirleriyle görüş alışverişi yapabileceği, yorumlarla birbirlerine katkılarda bulunabileceği ve tartışabileceği platform olan CoinTürk Chat uygulamamızı başlatıyoruz.

Aşağıdaki görsellerde görüleceği üzere ana sayfamızın sağ tarafında yer alan ikona tıklayıp sohbet uygulamasına katılabilirsiniz. Uygulamanın içerisinde çeşitli kanallar ve odalar yer alıyor: CoinTürk’e üye olmadan ve herhangi bir sınırlama olmadan herkesin katılabileceği Bitcoin Sohbetleri, Ethereum Sohbetleri ve Madencilik Sohbetleri odaları Bitcoin ve kripto meraklılarını bekliyor. 

Ayrıca sadece 1500 USD üstü yatırımcıların katılabileceği Yatırım Sohbetleri odamızı da açıyoruz. Bu odada en az 4 BTC üstü yatırımı olan kişileri buluşturmayı ve gerçek yatırımcılarla kaliteli bir paylaşım ortamı yaratmayı hedefliyoruz.

Yatırım Sohbetleri odasına girebilmek için “Cointurk Chat Yatirim Sohbetleri” (tırnaksız) mesajını, içerisinde en az 4 BTC bulunan Bitcoin adresinizden imzalamanız ve imzayı Bitcoin adresinizle birlikte bize ulaştırmanız gerekiyor.

Henüz üye değilseniz bu linkten üyelik başvuru formunu doldurup açıklama kısmına imzanızı ekleyebilirsiniz. Eğer hali hazırda CoinTürk üyeliğiniz bulunuyorsa, Yatırım Sohbetleri odasına katılmak için kullanıcı adınızla birlikte imzaladığınız mesajı iletisim@coin-turk.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

chat1

chat2

CoinTürk ekibi olarak elimizden geldiğince Chat uygulamasında online olmaya ve sorularınızı canlı olarak yanıtlamaya çalışacağız. Öte yandan her akşam saat 21:00’de Bitcoin sohbetleri için okurlarımızı CoinTürk Chat uygulamasına bekliyoruz. Zaman zaman sohbet odalarında çeşitli sürpriz hediyeler, CoinTürk Store İndirim Kuponları ve ücretsiz Bitcoin dağıtacağımızı da belirtelim.

Bitcoin ve kripto para sohbetlerinin ve tartışmalarının olacağı Chat uygulamamıza tüm kripto meraklılarını davet ediyoruz..

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar