X

CoinMarketCap Artık Ücretsiz Kripto Para Dağıtıyor!

Coinmarketcap Earn girişimini duyurdu.
14:28
12 Ağustos 2020

Dünyanın en büyük ve en popüler kripto para veri sitelerinden birisi olan CoinMarketCap, yeni girişimi olan CoinMarketCap Earn’ü duyurdu. Aslında Earn kripto para yatırımcılarının bildiği bir program ve daha önce Coinbase kripto para borsası da bunu uygulamıştı.

CoinMarketCap Earn temel olarak kullanıcılara öğrendikleri bilgiler karşılığında çeşitli kripto paralar verecek ve bunları ilkinin Band Protocol olduğu açıklandı. Sequoia Capital tarafından da desteklenen BAND kripto para birimi, şu an için yatırımcılara dağıtılacak ilk coin oldu.

BAND, Coinmarketcap Programına Dahil Oldu

2019 yılının Haziran ayında Coinbase de Earn programını tanıtmış ve Stellar’dan 0x’e kadar birçok kripto para birimi dağıtımında bulunmuştu. CoinMarketCap’in de benzer bir adım atabileceği ve ilerleyen günlerde farklı kripto para kazanma şansı sunacağı düşünülüyor.

BAND kazanmak için CoinMarketCap üzerinden video izlemek ve testleri çözmek yeterli olacak. Her kullanıcının 10 dolara kadar BAND kazanabileceği ve ekstra masraf veya risk olmadığı belirtiliyor. Buna ek olarak 300 dolarlık BAND çekilişine katılmak da mümkün.

Altcoin piyasasının en hareketli projelerinden olan BANDın bununla birlikte daha da hareketlenebileceği düşünülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar