X


Coinbase Destekli Amber Group, Yüksek Getiri Oranlarıyla Türkiye Pazarında

10:12
3 Eylül 2021

Coinbase, Blockchain.com gibi piyasanın yakından tanıdığı yatırımcıların arkasında olduğu, 1 Milyar dolar değerlemeye sahip bir unicorn olan Amber Group, gelişmiş finans ürünleriyle kullanıcılarına hizmet ve fırsatlar sunmaktadır.

Bireysel kullanıcılar için gelişmiş kripto finansal hizmetler sağlayan Amber App’e yakından bakalım;

Amber App Nedir?

Amber App, kullanımı son derece kolay olan bir kripto finans uygulamasıdır ve içerisinde şu özellikleri barındırır; Spot Alım Satım, Marjin Alım Satım, SWAP, Earn ve Yield Boost. Şimdi kısaca bu özelliklerin ne işe yaradığına bakalım.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Amber App Earn Nedir?

Amber App, Earn ürünü ile kullanıcılarının kripto varlıklarına yüksek getirili yıllık kazanç oranları sunmaktadır. %16’ya varan oranlarla BTC, ETH, USDT başta olmak üzere birçok kripto para biriminde iyi orana sahip gelir fırsatları bulunmaktadır.

Varlıklarınızı uygulama içerisinde istediğiniz gün, vade ve orana göre değerlendirip, getiri kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem varlıklarınızın değerine değer katma fırsatı elde edersiniz hem de varlıklarınızı saklamak için son derece güvenli bir platform seçmiş olursunuz.

Peki Amber App’in, Earn ürünleri sunan rakiplerinden farkı nedir?

Amber’in yüksek likiditeye erişimi sayesinde varlıklarınızdan, istediğiniz vade ve oranda, yüksek getiri ve komisyon avantajlarıyla kesintisiz gelir sağlayabilirsiniz. Ayrıca varlıklarınız vadedeyken bile varlıklarınızı teminat gösterip piyasa görüşlerinize göre alım-satım yapabilirsiniz.

Amber Yield Boost Nedir?

Yield Boost son derece yüksek getiriler sunan bir üründür. Yield Boost ile piyasa görüşlerinize göre yüksek getiriler kazanabilirsiniz. Bir örnekle açıklanacak olunursa; %90 APR (Yıllık Getiri Oranı) sunan ve kullanım fiyatı 52.000$ BTC (USDT)’ye 20 günlük vadeyle abone oldunuz, vade sonunda piyasa fiyatı 52.000$’dan küçükse hesabınıza 20 günlük getirisi ile birlikte BTC yatırılacaktır. Vade sonunda piyasa fiyatı 52.000$’dan büyükse hesabınıza 20 günlük getirisi ile birlikte USDT yatırılacaktır. Böylece Yield Boost’taki tek risk vade sonunda alacağınız para biriminin hangisi olacağıdır.

Diğer bir Amber Group ürünü olan Amber Pro’ya da bir göz atalım.

Amber Pro Nedir?

Amber Pro, kurumsal odaklı bir kripto finansman platformudur. Kurumsal müşteriler için yüksek likidite, varlık yönetimi, borç verme gibi hizmetler sunmaktadır. Yüksek güvenliğe sahip saklama altyapısı ile kullanıcılarının varlıklarını en üst seviyede koruyan Amber Pro, Pazar ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir çözümler sunmaktadır.

Amber Group Hakkında

Amber Group, Hong Kong, Taipei, Seul ve Vancouver’da 7/24 faaliyet gösteren dünyanın önde gelen kripto finans hizmet sağlayıcılarından biridir.

Amber Group bugüne kadar; China Renaissance Group, Tiger Global Management, DCM Ventures, Tiger Brokers, Sky9 Capital, Arena Holdings, Tru Arrow Partners, A&T Capital, Gobi Partners, Paradigm, Pantera Capital Coinbase Ventures, Blockchain.com, Polychain Capital, Dragonfly Capital ve Fenbushi Capital’den toplamda 128 milyon dolarlık finansman sağladı.

Amber App : https://ambercrypto.com/

Amber Group: https://www.ambergroup.io/

Amber Group Türkiye Twitter: https://twitter.com/ambergroup_tr

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar