reklamı kapat

Coinbase Borsası Bu Altcoin’in Yatırımcılarını Sevindirdi!

Coinbase bir müjde daha paylaştı!
11:36
30 Eylül 2020

30 milyondan fazla KYC kaydı yani kullanıcısı bulunan dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi Coinbase, bugün önde gelen bir kripto para birimi için müjdeli haber paylaştı. Coinbase tarafından yayınlanan basın açıklamasında Cosmos’un (ATOM) bundan sonra borsada Staking özelliğine sahip olacağı belirtildi.

Cosmos, proof-of-stake konsensüs modeline sahip blockchain ağları için oluşturulan bir ekosistem olarak tanımlanabilir. “Blockchain’lerin İnternetini” oluşturmayı hedefleyen Cosmos birçok blockchain ağını tek bir ekosistem içerisinde bir araya getirmeyi hedefliyor.

Coinbase, Cosmos Staking’ini Destekliyor

Cosmos geliştiricileri birden fazla blockchain kullanarak daha ölçeklenebilir alternatifler ortaya çıkartmayı amaçlamakta ve rakibin Ethereum olduğu söylenebilir. Ethereum’un en büyük sorununun ölçeklenebilirlik olduğu düşünülecek olursa Cosmos aslında tam da doğru hedefe odaklanmakta.

Coinbase’in bu desteği ile Cosmos yatırımcıları artık pasif getiri şansı elde edebilecek. Coinbase üzerinde ATOM yatırımına sahip olanlar bunu borsada tutmaya devam ederek yıllık %5 getiri elde edebilecek. ATOM fiyatı bu haberden sonra %7 artış elde etti ve son 7 günlük sürede %32 fiyat artışı yaşanmasının asıl sebebi de Coinbase söylentisi gibi gözüküyor.

Coinbase özellikle listeleme haberlerinde birçok kripto paraya ciddi yükselişler getirmişti ve Staking duyurusu bile ATOM fiyatına önemli derecede etki etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.