X


Bu Kripto BTC ve ETH’dan Daha İyi Performans Sergiledi, Ayrıca Hala Rekor Kırmadı!

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi kripto para birimleri yukarı yönlü bir ivme yakalamış olsa da bu coin daha iyi performans sergiledi. 
09:32
5 Ekim 2021

Her ne kadar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi kripto para birimlerinin fiyatları Ekim ayına güçlü bir başlangıç yapsa da Eylül ayının iyi geçmediğini ifade edebiliriz. Bitcoin Eylül ayında %15 değer kaybederken Binance Coin (BNB) %25 ve Cardano (ADA) %12 düşüş yaşadı. Ancak tüm bu düşüş piyasası sırasında değer kazanan kripto para birimleri vardı ve bunlardan biri de OMG Network (OMG) oldu.

OMG %150 Arttı

Ethereum ölçeklendirmeli OMG ağının yerel tokeni OMG Eylül ayı başından bu yana yaklaşık olarak %150 artış yaşadı. Bu da OMG^’yi 2018 yılından bu yana görülmeyen seviyelere taşımış oldu.

OMG fiyatı, bu yılın başlarında Bitcoin ve kripto piyasası ile birlikte yükseldi ve büyük ABD’li kripto borsası Coinbase’de listelendiği için 13 doların biraz üzerine kadar yükseldi. Ancak OMG daha sonra 3 dolara düştü. Eylül ayında fiyatın yukarı yönlü harekete geçmesi ile de OMG 18 doların üzerini gördü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yine de hala OMG 8 Ocak 2018’de kırdığı 28 dolarlık rekor seviyenin oldukça altında işlem görüyor.

OMG Fiyatı Neden Yükseliyor?

Dijital para birimi platformu CrossTower’da araştırma analisti olan Martin Gaspar’ın konuyla ilgili yaptığı açıklamalara göre OMG‘nin yükselişi, boba ağının ana ağ lansmanının duyurulması ve bu sebeple yatırımcıların heyecana kapılması ile gerçekleşmiş olabilir. Ayrıca OMG token sahipleri boba yönetişim token’ının yaklaşan bir airdrop’u için uygun olduğu için de fiyatların yükselmiş olabileceği düşünülüyor.

Haziran ayında, OMG ikinci katman ekseninin bir parçası olarak ikinci katman konusunda yeniden markalaştı ve enya ve boba ağlarıyla birlikte çalışarak Ethereum‘un işlem ücretlerini azaltmayı, işlem hızlarını iyileştirmeyi ve akıllı sözleşme işlevselliğini genişletmeyi planladı.

OMG Fiyat Beklentileri

OMG coin’de yaşanacak yukarı yönlü bir artış öncelikle 18 dolardaki direncin test edilmesini sağlayabilir. 18 dolar üzerinde ise OMG’nin ilk olarak 20 doları ve ardından 24 doları hedefleyeceği düşünülüyor.

OMG’nin yeni bir rekor kırabilmesi için ise alım baskısının artması ve piyasada yukarı yönlü ivmelerin devam etmesi gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar