X


Bu Dört İndikatör Dogecoin (DOGE) Trendini Belirledi: Görünüm Neye İşaret Ediyor?

Dogecoin analizi.
19:00
1 Kasım 2021

Dogecoin zincir içi verileri, popüler kripto paranın 0.33 dolara dokunduğu rallinin ardından ayı görünümünü işaret ediyor. Piyasa, işlem hacminin düşmesiyle boğa koşusunu desteklemeye istekli değil. DOGE, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.27 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

In/Out Money

Dogecoin‘in artışı ile birlikte çok sayıda yatırımcı ralliyi yakalamak adına popüler kripto paraya 0.30 dolar seviyelerinde giriş yaptı. Ancak hızlı geri düşüş ve artış trendinin korunamaması çıkışı tetikledi. DOGE sahiplerinin %23’ü zarardayken bu da girişlerin yüksek seviyelerden yapıldığı anlamına geliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu veriler DOGE düzeltmesi veya konsolidasyonun bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Kâr sahibi yatırımcıların sayısı %69 oran ile hala yüksek. Güçlü bir boğa piyasasında bu oran genellikle %80’i aşar. Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri için kâr oranları %95’e yakın seyrediyor.

Balina İşlemleri

Büyük varlıklara sahip balinalar, hem ağ lehine hem de aleyhine çalışabilir. Ancak bu durum genellikle olumlu bir işaret olan yüksek ağ etkinliğinin varlığına işaret eder. Dogecoin zincir içi verileri, ağdaki toplam büyük işlem sayısının neredeyse %7 oranında azaldığını gösteriyor.

Güvence göstergesi olarak Net Network, -%0.3’te kalırken yavaşlayan ağ etkinliği ve büyüm oranları doğrulanıyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Dogecoin %3.3 negatif fiyat hareketiyle 27 dolardan alım satım işlemi görüyor. Herhangi bir büyüme belirtisi gösterilmemesinin ana nedeni, DOGE’un üzerindeki sahne ışıklarının Shiba Inu’ya çevrilmesidir.

Shiba Inu (SHIB), şaka kripto paralarda oluşan hype’ta en büyük bölümü temsil ediyor. SHIB, duraklamanın ardından tekrar 0.000072 dolar seviyelerine tırmandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Bay x
    3 ay önce

    Doge yapra yedi artık shiba zamani

    11