X


Bu 5 Altcoin Ünlü Analistin Radarında! 2022’de Büyük Artış Bekliyor

Ünlü analist 2022'nin ilk çeyreğinde bu 5 altcoin'de büyük artış beklediğini dile getirdi.
13:30
2 Aralık 2021
Bu 5 Altcoin Ünlü Analistin Radarında! 2022'de Büyük Artış Bekliyor

Popüler kripto analisti Jason Pizzino, önümüzdeki birkaç ay içinde yükselmeye hazır olduğuna inandığını 5 altcoin‘i takipçileri ile paylaştı. Jason Pizzino, 2022’nin ilk çeyreğinde bu 5 altcoin’de büyük fiyat artışları bekliyor.

Curve Dao Token (CURVE)

Pizzino’nun listesinde ilk sırada, istikrarlı paralar için merkezi olmayan bir değişim olan Curve Finance‘in yönetim token’ı olan Curve Dao Token (CRV) yer alıyor. Pizzino, 244.000 YouTube abonesine CRV‘nin Bitcoin grafiğinin yükselişte olduğunu söyledi.

Pizzino yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“The Sandbox gibi pump’lanacak mı? Muhtemelen hayır, çünkü vizyon, heyecan, umutlar ve hayallerin bir NFT/oyun/metaverse projesinde olduğu gibi bir DeFi projesine yerleştirilebileceğini düşünmüyorum…

Ancak böyle bir grafikte bu kadar sıkı bir şekilde sarılmış bir şeyde elde edilecek bazı büyük kazanımlar olduğunu düşünüyorum.”

Popüler kripto para birimi içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %6.75’lik bir düşüşle 4.95 dolardan işlem görüyor.

Polygon (MATIC)

Analist listesinde ikinci sırada, blockchain ölçekleme çözümü Polygon için yerel token olan MATIC yer alıyor. Pizzino, genel kripto anlatısının Ethereum’a (ETH) kayması durumunda Polygon’un bu seviyelerde n çok daha fazlasına ulaşacağın öngördüğünü belirtiyor.

Popüler kripto para birimi MATIC, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %8.39’luk bir artış kaydetti ve şu anda 2.09 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Terra (LUNA)

Analistin bir sonraki seçimi ise, akıllı sözleşme platformu Terra‘nın yerel token’ı olan LUNA oldu. Ancak Pizzino, CRV ve MATIC konusunda LUNA’dan daha iyimser olduğunun altını çizdi.

LUNA, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla %11.19’luk bir artış kaydetti ve popüler şaka para birimini geride bıraktı. Popüler altcoin içeriğin kaleme alındığı sırada 62.38 dolardan işlem görüyor.

Stacks (STX)

Pizzino’nun listesinde dördüncü sırada, açık kaynaklı bir blok zinciri ağı ve Bitcoin geliştirici projesi olan Stacks‘ın yerel varlığı olan STX yer alıyor. Ünlü analist, Stacks’ın şimdiden patlak verdiğini ve yakın vadede büyük kazançlar kaydedebileceğini belirtti.

“Tüm zamanların en yüksek seviyelerinde kaldığını görmek istiyorsun… Metaverse kadar büyük olacaklar mı? Zaten öyle düşünmediğimi söyledim. Ama bu çeyrekte veya gelecek çeyrekte hareket edecek bir şeye bakmak istiyorum.

Çünkü daha büyük sermayeli metaverse kripto para birimlerinden emin değilim, çünkü hamlelerini yapmış olabileceklerini düşünüyorum.”

STX, gün içinde yaklaşık %9.95 düşüşle 2.69 dolardan işlem görüyor.

THORChain (RUNE)

Pizzino‘nun takip ettiği bir diğer varlık ise, farklı blok zincirleri arasında varlıkların güvenli ve ucuz transferini kolaylaştırmayı amaçlayan bir blok zinciri platformu olan THORChain’in yerel varlığı olan RUNE’dir.

Pizzino, RUNE’nin Bitcoin‘e (BTC) karşı daha yüksek düşüşler ve daha yüksek zirveler yaptığını belirtiyor. Analist, varlığın “şu anda en güçlü oyuncu” olduğu için Ethereum’u da geride bırakması gerektiğini söylüyor.

RUNE, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %3.80’lik düşüşle 10.74 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar