X

BTC, 50.000 Doları Test Etmeye Hazırlanıyor! AXS, LUNA ve FLOW İse, Yüksek Fiyat Artışları Kaydediyor

Bitcoin, 50.000 dolar fiyat seviyelerini test etmeye hazırlanırken, piyasadaki çoğu altcoin yükselişe geçti. FLOW, LUNA ve AXS ise, günün en çok yükselenleri arasında.
23:15
4 Ekim 2021

Alıcılar, kripto para piyasası adına olumsuz geçen bir Eylül ayının ardından, Ekim’de yeniden kontrolü ele aldı. Lider kripto para Bitcoin 50.000 doları hedeflerken, bazı altcoinler de yüksek fiyat artışları kaydetti.

Axie Infinity (AXS)

Geçen hafta 64 dolar fiyat seviyelerinden işlem gören AXS, Bitcoin’in yukarı yönlü fiyat hareketleri yapması ile birlikte, yüksek oranlarda değer artışı yaşadı. Gün içerisinde tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine (ATH) ulaşan altcoin, ufak bir düzeltme yaparak, 138 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. 8,4 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile Axie Infinity, CoinMarketCap‘te 21. en büyük kripto para olarak listede yerini alıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Terra (LUNA)

LUNA, 1 Ekim’den bu yana süregelen yükselişte, kaydettiği değer artışlarıyla, son zamanlarda piyasada en çok öne çıkan altcoinlerden biri oldu. Geçen hafta 39 dolar fiyat seviyelerinden işlem gören LUNA, bir hafta içerisinde yaklaşık %25’lik bir artış kaydederek 49 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. 19,4 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile Terra, piyasada 11. sırada yer alıyor.

Flow (FLOW)

Bir hafta içerisinde FLOW, 15 dolar fiyat seviyelerinden başlattığı %33’lük yükseliş ile, kayda değer bir fiyat artışı yaşadı. 21 dolar seviyelerinden işlem gören altcoin, günün en çok yükselenleri arasında yer aldı. 1,37 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan FLOW, CoinMarketCap listesinde 77. sırada bulunuyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olması dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar