X

Bread Coin Nedir?

BRD Coin, mobil nesle Blockchain özellikli finansal hizmetleri getirmeyi amaçlayan küresel bir şirketin token’ıdır.
14:18
27 Temmuz 2020

BRD, mobil nesile Blockchain özellikli finansal hizmetleri getirmeyi amaçlayan ve kullanıcılara Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almanın ve korumanın basit ve güvenli yolunu sunan küresel bir şirkettir.

BRD aynı zamanda büyük işletmeler için yeni bir Blockchain altyapı platformu olan Blockset’in de yapımcısıdır. 2015 yılında kurulan ve merkezi İsviçre’nin Zürih şehrinde bulunan BRD, SBI Holdings, Ripple, FinTech ve Blockchain’e odaklanan yatırımcılardan 56 milyon ABD doları toplayan girişim destekli bir şirkettir. BRD’nin kripto uygulamaları 170 ülkede hem iOS hem de Android için kullanılabilir durumda.

BRD Coin Nedir?

Dünya çapında 5 milyondan fazla müşterisiyle BRD, koruma altında yaklaşık 6 milyar dolarlık kripto varlık biriktirdi ve günlük tüketiciler için en hızlı büyüyen Blockchain özellikli finans uygulamalarından biri haline geldi. BRD token’ı ise büyüyen bu platformda indirimli işlemlerden ve ödüllerden yararlanılmasına imkan tanıyan bir token’dır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BRD token’ı BRD platformunun sadakat ve ödül programı olan BRD Rewards’ın temelini oluşturuyor. BRD token sahipleri, uygulamada tuttukları BRD token sayısına göre çeşitli avantajlardan faydalanabiliyor.

Aslında BRd token, Bİnance’te daha ucuz işlem avantajları sunan Binance Coin’in çalışma prensibine biraz benziyor. BRD token’ı Bread uygulamasında indirim ve ek hizmetler sunuyor. Örneğin, uygulama üzerinden Bitcoin satın almak 5 dolarlık iken BRD token kullanımı ile bu ücret 3 dolara düşüyor. Ayrıca platformun açıklamalarına göre BRD token sahibi olmak gelecekte de kullanıcılara çeşitli faydalar sunacak.

BRD Coin

BRD BTC paritesine bakıldığı zaman BRD token’ın ilk piyasaya sürüldüğü dönemde 3.44 dolar ile rekor kırdığı görülüyor. Bread BTC grafiklerinde ise şu anda token’ın tüm zamanlar seviyesinden yaklaşık olarak %95 daha düşük işlem görüyor ve 0.1209 dolar ile ilerliyor.

Bunun yanında CoinMarketCap verilerine göre piyasa hacmi bakımından 421. sırada yer alan Bread token’ın toplam piyasa hacmi 10.729.352 USD dolar seviyesinde ve 24 saatlik işlem hacmi 1.993.852 USD seviyesinde bulunuyor. Öte yandan toplamda 88.862.718 adet olması planlanan Bread token’ın şu anda 88.733.978 adedi dolaşımda bulunuyor.

BRD Cüzdan

BRD Wallet ücretsiz olarak iOS ve Android uygulamaları üzerinden indirilebilen kripto para cüzdanıdır. Kurulum işlemi sırasında herhangi bir kayıt veya kişisel bilgi talebinde bulunmaya BRD Wallet ile uygulamayı indirdikten sonra bir Bitcoin cüzdanını uygulama dahilinde kullanabilir ya da yeni bir Bitcoin cüzdanı oluşturabilirsiniz. Yeni bir cüzdan oluşturulduğunda, telefonun kaybedilmesi ya da üyelik bilgilerinin unutulması ihtimaline karşılık, aslında standart BTC cüzdanlarında olduğu gibi 12 kelimelik bir kurtarma listesi veriliyor. Bununla birlikte bu kurtarma anahtarına yalnızca cihazdan erişim olduğu için Bread’in saldırıya uğraması ile Bitcoin’lerin kaybolması ihtimali de en aza indirilmiş oluyor.

Bunların yanı sıra BRD Wallet’ın basit kullanıcı arayüzü de uygulamayı kullananlar için işlemlerin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesine imkan tanıyor.

Sık sık Bitcoin işlemi gerçekleştiren bir kullanıcı için BRD Wallet oldukça kullanışlıdır. Çünkü bir sıcak cüzdandır ve internete bağlıdır.

Öte yandan Bread Wallet, kredi kartı, bir Bitcoin ATM’si veya bir borsa gibi çeşitli yöntemler kullanarak Bitcoin satın almayı da kolaylaştırıyor. Ayrıca BRD Wallet sayesinde Bitcoin’ler kolaylıkla Bitcoin Cash, Ethereum ve çok sayıda ERC20 token’ına dönüştürülebiliyor.

Bread Coin Nasıl Alınır?

BRD Wallet ile birlikte kullanıcısına birçok avantaj sunan BRD token’ı dünyanın en güvenilir ve hızlı borsalarından biri olan Binance üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar