Bitget Türkiye, Video Yarışmasıyla Binlerce Dolar Dağıtıyor!

14:41
6 Mayıs 2022
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto borsalarından olan Bitget, Türkiye’ye özel muhteşem bir kampanya başlattı. Bitget’e özel video paylaşan kullanıcılar 3.000 USDT’ye varan ödüllerden kazanacak.

Bitget’in lider ürünleri için video çekecek olan yarışmacılardan en yaratıcı video ödülünü kazanan yarışmacı tam 3000 USDT’nin sahibi olacak. En popüler videonun sahibi ise tam 2000 USDT kazanacak. Bitget Türkiye ekibi tarafından seçilen diğer 10 videonun sahipleri de 2000 USDT’yi paylaşacak.

Yapmanız gereken şey aşağıdaki seçeneklerden biri için en az 3 dakikalık bir video çekip Youtube’a yüklemek.

  • Bitget Copy Trade Platformu
  • Bitget Vadeli İşlem Platformu
  • Bitget KCGI
  • Neden Bitget?

Katılımcılardan video başlığında Bitget ifadesini kullanmaları, video açıklamasına Bitget.com linkini ve #bitgetturkiye etiketini eklemeleri bekleniyor. Son olarak da katılım formunu doldurarak etkinliğe katılabilirsiniz.

Katılım formu: https://forms.gle/XQC7Q9aRZbPvhdPS9

6 Mayıs itibarıyla başlayan kampanya 13 Mayıs 23:59’da sona erecek.

Detaylı bilgi için: https://bitget.zendesk.com/hc/tr/articles/6348562317849

Bitget’e hemen üye olmak ve $153 bonus fırsatını yakalamak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar