X


Bitcoin (BTC) Yeniden 6.500 Dolara Mı Gidiyor?

Analistler Bitcoin için önümüzdeki günlerde düşüş olduğunu belirtti.
08:13
22 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin (BTC) 6.400 dolar ve 7.400 dolar arasında gidip geldiği bir haftanın sonunda 7.000 dolar üzerinde kalmayı başardı. Şu an için tehlike geçmiş gibi gözükse de, tanınan bir kripto para analisti 6.500 dolara inişin yakın olabileceğini ifade etti.

Bitcoin Hala Düşüş Meyilli Mi?

Wolf of All Streets olarak tanınan kripto para analisti Scott Melker, son gönderisinde yatırımcıların yüzde 10’luk Bitcoin yükselişinden çok fazla etkilenmemesi gerektiğini ve buna göre yatırım yapmalarını tavsiye etti. Göreceli Güç Endeksi indikatörünün Bitcoin için çok olumlu bir tablo çizmediğini belirten analist, düşüşün bir süre daha devam edeceğini ileri sürdü.

Buna ek olarak sektörde yaptığı doğru tahminlerle tanınan Josh Rager de 1.000 dolarlık yükseliş yönlü hareketin aslında geçici bir sus payı olduğunu belirtti.

Rager, fiyatın hala düşüş trendinde olduğunu belirttikten sonra, bu trendin değişmesi için 8.000 doların üzerine çıkışın olmazsa olmaz olduğunu açıkladı. İlk olarak 6.000 dolara gideceği tahmin edilen BTC, Rager’in tahminine göre 5.300 dolara kadar inebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar