X


Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) Güncel Fiyat Tahminleri

Yükseliş dönemine girdik mi? Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) fiyat tahminleri neler?
22:21
9 Eylül 2021

Yaşanan büyük düşüşten sonra en büyük 10 kripto para yeniden yeşile döndü. Piyasaların Bitcoin (BTC) ile yeniden yukarı yönlü hareketi küçük çaplı olsa da başladı. Peki Bitcoin (BTC) hızla yeniden 50.000 doların üzerine çıkabilir mi? Güncel fiyat değerlendirmeleri Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) için neler söylüyor?

Bitcoin (BTC)

Ayıların satış baskısı günün ilk yarısına göre azalmış görünüyor. Fiyat gün içinde 46.000 doların altına sarkmış olsa da yeniden toparlanmayı başardı. Dip olarak bugün 44.440 dolar seviyeleri görüldü. Yaşanan düşüş bir düzeltme mi, yoksa daha büyük bir düşüşün habercisi mi? Bununla ilgili konuşmak için henüz çok erken ancak 42.000 doların üzerinde tutunan Bitcoin (BTC) fiyatı boğalara cesaret veriyor.

Bitcoin (BTC) için 42.447 dolar seviyesinin yakından izlenmesi gerekiyor. Fiyatın 46.500 üzerinde tutunabilmesi en azından düşüş ivmesini kıracaktır. Haber hazırlandığı sırada Bitcoin fiyatı 46.600 dolarda bulunuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Cardano (ADA)

Bitcoin’in çakılması şişen Cardano (ADA) fiyatı için hiç iyi olmadı. Neredeyse 1 dolar düşen ADA, bugün 2,62 seviyesini test etti. Yazım sırasında 2,5 dolardan alıcı buluyor. Özellikle 12 Eylül öncesi yaşanan bu düşüş fiyatın 5 doları görme ihtimalini de azalttı. Ancak önümüzdeki günlerde oluşacak FOMO fiyatı hızla 3 doların üstüne atabilir.

Artan alış hacmi oluşacak FOMO’yu destekliyor gibi görünüyor. Yarın gün içinde 3 dolara yakın noktalar yeniden test edilebilir. Şimdilik 2,47 üzerinde tutunabilen fiyatın ciddi bir düşüş potansiyeli bulunmuyor.

Binance Coin (BNB)

BNB akşamüzeri 436 doları test etmiş olsa da destek bulamadı. Talep azalmış ve RSI gevşemiş görünüyor. Güncel olarak 418 doların üzerinde tutunan BNB fiyatı destek bulabilirse 456 doları test edebilir. Elbette bu durum daha çok Bitcoin’e bağlı gibi, teknik olarak Binance Coin (BNB) yükseliş bölgesindeki konumunu koruyor.

Piyasada çok olumsuz bir gelişmez olmazsa en geç hafta sonu boğaların yukarı yönlü testlerine şahit olabiliriz.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar