X


Binance’in Topluluk Oylamasının Kazananı Belli Oldu!

Binance'in dördüncü topluluk oylamasının kazananı VITE oldu.
17:00
13 Aralık 2019
Okuma Süresi: 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance , dördüncü topluluk oylamasının kazananını resmen açıkladı.

Binance Oylamasını VITE Kazandı

COTI ve VITE isimli kripto para birimlerinin Binance topluluğunun oylamasına sunulduğu bu etkinlikte, en çok oyu alan kripto para birimi Binance üzerinde listelenme şansını elde edecekti ve kazanan ciddi bir fark ile VITE oldu.

Binance tarafından yapılan açıklamada ödüllerin de dağıtıldığı belirtildi ve VITE’ye oy vermiş olan kullanıcıların Binance hesabına kullandıkları her bir oy için 235,8887952 VITE aktarıldı. Bu da 10 oy kullanmış birisinin yaklaşık 2.358,887592 VITE elde edeceği anlamına gelmekte.

Bunun yanı sıra kaybeden proje COTI’ye oy veren kullanıcılar da unutulmadı ve onlara da ödül dağıtıldı. COTI’ye oy verenlere her bir oy başına 0,23497818 Binance Coin (BNB) verildi. Bu da 10 oy kullanmış birisinin 2,3497818 BNB kazandığı anlamına gelmekte.

Binance kazanan proje VITE’yi ilk olarak Binance Coin, Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) işlem çiftleri ile topluluğa sunacak. Kullanıcılar bugün 17.00’dan itibaren VITE alım satım işlemlerine başlayabilecek.

Binance bu esnada gelişmelere hız kesmeden devam ediyor ve Changpeng Zhao dün yayınladığı bildiride tamı tamına 167 itibari para birimi için müjdeli haberi paylaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar