X


Binance US Listeleyebileceği 18 Altcoin’i Duyurdu!

Binance US 18 kripto para birimini listelemeyi düşünüyor.
19:00
11 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance‘in bu yaz hayata geçirdiği ABD tabanlı iştiraki Binance US, hızlı bir şekilde yeni altcoin‘ler listelemeye ve ticari hacmini arttırmaya devam ediyor.

Binance US Yeni Listelemeler Yapacak

İlk olarak ana platformun aksine çok az sayıda altcoin desteği ile piyasaya giriş yapan Binance US, daha sonra düzenli olarak yeni listelemeler yaptı ve kullanıcıların beklentilerini karşıladı. Bugün yayınlanan bir blog gönderisinde önümüzdeki aylarda listelenme potansiyeline sahip 18 kripto para birimi açıklandı ve bunların incelemeye alındığı belirtildi.

Binance tarafından mercek altına alınan kripto para birimleri arasında CELR, DCR, ENJ, FTM, ICX, IOST, KMD, OMG, ONE, ONT, REN, SNT, THETA, TOMO, TRX, XEM, XTZ ve HBAR yer alıyor.

Bir zamanlar ABD merkezli Coinbase kripto para borsasına özel olan listeleme yapıldıktan sonra ciddi bir artış yakalanması, uzun bir süredir Binance’e geçmiş durumda. Bu sebeple Binance tarafından listelenecek bir kripto para biriminin ciddi bir artış yaşaması muhtemel gözükmekte.

Listelenmek için incelemeye alındığı belirtilen kripto paralar arasında yer alan Tron‘un (TRX) listelenmesine kesin gözüyle bakılmakta. Tron Foundation CEO’su Justin Sun ve Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun arasındaki dostluk ve yapılan bir dizi ortaklık, yakın zamanda bunun listelenmesini görmemizi sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar