X


Binance Fan Token Platformu, Bu Takımın Katılımıyla Büyüyor: PORTO Geliyor

Binance, fan token platformuna yeni bir katılımcı eklediği açıkladı.
15:20
5 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, FC Porto ile çok yıllık bir anlaşma duyurdu. Binance, Portekiz liginin başarılı ekiplerinden FC Porto’nun resmi taraftar token ortağı olacak.

Binance ve Porto’dan Çok Yıllık Anlaşma

Binance, fan token platformuna yeni bir katılımcı eklediği açıkladı. FC Porto ile Binance resmi ortaklar olurken fan token projesi üzerinde çalışacaklar. Bununla birlikte anlaşma Binance’in 2021/22 sezonunda FC Porto için forma arkası sponsoru ve sonraki sezonlarda forma kolu sponsorluğunu kapsıyor.

FC Porto taraftar token’ı (PORTO), Binance ile ortaklığın akabinde kulübün markasını bir sonraki seviyeye taşıma görevi üstleniyor. Bununla birlikte PORTO token ile kulüp taraftarları için benzersiz ve katılıma dayalı bir hayran etkileşimi deneyimi yaratmak adına Binance Launchpad aracılığıyla ödüller, oyunlar ve daha fazlası yayınlanacak.

Resmi FC Porto taraf token’ı, taraftarlara desteklediği kulüpleriyle etkileşim kurmaları için yeni yollar sunan bir yardımcı programdır. PORTO, bugünden itibaren Launchpad aracılığıyla ve sonrasına spot, banka kartı ile satın alma ve P2P ile tüm Binance kullanıcıları için mevcut olacak. PORTO taraftar token lansman paneli ve gelecekteki ekip listelemeleri hakkında daha fazla bilgi için Binance Taraftar Token Platformu kullanılabilir.

Binance Taraftar Token Platformu

Porto, Binance’in taraftar token projesindeki ikinci ekiptir. Binance, geçtiğimiz dönemde İtalya ligi ekiplerinden Lazio ile çok yıllı anlaşmaya varmıştı. LAZIO fan token, Binance’in taraftar token oluşumundaki ilki temsil ederken oldukça popüler bir altcoin haline büründü.

LAZIO fan token ön satışta 1 dolardan satılmıştı. Ancak spot işlemlerin açılması ile birlikte fiyat kısa sürede 100 dolara tırmandı. Bu denli yükseliş yatırımcıların ilgisini çekerken fan token’lar popülarite kazanmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar