Binance Eski Huobi Yöneticisini Ekibine Kattı

Eski Huobi yöneticisi Josh Goodbody, Binance'e geçti.
16:00
30 Ocak 2020
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, eski üst düzey Huobi yöneticisini ekibine kattı. Josh Goodbody isimli eski yönetici, direkt olarak Binance’in Avrupa ve Latin Amerika bölgelerindeki büyümesinden sorumlu olacak.

Binance Avrupa ve Latin Amerika’ya Önem Veriyor

Goodbody kripto para borsası Binance‘e Avrupa ve Latin Amerika Büyüme ve Kurumsal İşletmeler Sorumlusu olarak katıldı. Goodbody daha önce Huobi kripto para borsasında da benzer bölgelerin sorumlusu konumundaydı. Ünlü yöneticinin buna ek olarak yönettiği diğer görevler arasında tezgah üstü borsa ve kurumsal işletmeler de yer alıyor.

Binance kurucu ortağı Yi He, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Avruap ve Latin Amerika, Binance’in büyümesi için oldukça kilit bölgeler olarak biliniyorlar. Josh, bizim bu piyasalardaki ayak izimizi ve yayılmamızı daha da arttıracak ve büyütecek.”

Goodbody’nin Huobi bünyesinde “binden fazla kurumu” borsaya çekmeyi sağladığı biliniyor. Kendisi Huobi kripto para borsasından önce de JPMorgan ve State Street gibi kurumsal firmalarda çalıştı ve oldukça güçlü bir network’e sahip olduğu tahmin ediliyor.

Aslında Binance kripto para borsası 2019 yılının ortalarından beri ciddi bir genişleme elde etmeye başladı. Binance’in Türkiye pazarına girmesi de bunun en büyük kanıtlarından birisi. Geçtiğimiz hafta yayımlanan Binance Türkiye Yıllık Etkinlik Raporu da ünlü borsanın ülkemizde neleri başardığını ortaya koyuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar