X


Binance, Dogecoin (DOGE) Para Çekme İşlemlerini Geçici Olarak Askıya Aldı! İşte Ayrıntılar

Binance, DOGE para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldığını duyurdu.
14:13
11 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Dogecoin para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldığını açıkladı. Binance, DOGE işlemlerini geçici olarak durdurken ayrıntıları resmi web sitesi üzerinden yayınladı.

DOGE Çekme İşlemleri Geçici Olarak Durduruldu

Dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance, Dogecoin çekme işlemlerini geçici olacak biçimde askıya alındığını duyurdu. Bugün itibarıyla bir sürüm güncellemesi gerçekleştirdikten sonra Binance, DOGE ağında para çekme işlemleriyle ilgili küçük bir soruna işaret etti. Sorun çözülene kadar DOGE ağından para çekme işlemlerini geçici olarak askıya alındı.

Binance, sorunu çözmek adına hali hazırda DOGE proje ekibiyle aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor. Dogecoin ağından para çekme işlemlerinin bu durum düzeltilene kadar kapalı kalacağı kullanıcılara hatırlatıldı.

Kullanıcılar bu süre zarfında diğer ağlarda DOGE çekebilirken yaşanan sorun için Binance tarafından özür dilendi. Binance, mümkün olan en kısa sürede başka bir güncelleme sağlayacağını belirtti.

Binance’in konuyla ilgili herhangi bir açıklamasında bu haber güncellenecektir…

Dogecoin Fiyatı

Popüler şaka kripto para Dogecoin, Evergrande krizinin patlak vermesiyle 0.24 dolara kadar geriledi. Ancak toparlanma sürecine dahil olan DOGE fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.26 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Kripto para piyasası oynaklığının oldukça yüksek olduğu gecenin ardından lider ile birlikte altcoin’ler toparlanıyor.

Şaka kripto para birimi dünyasının krallık tahtında oturan DOGE, Shiba Inu’nun hype’ı üzerinde toplaması ile iktidar savaşına giriş yaptı. Shiba Inu, en büyük rakibi Dogecoin’i kısa süreliğine de olsa piyasa sıralamasında geride bırakmıştı. Shiba Inu’nun bayrağı aldığı dönemde şaka kripto paralar yükseliş performanslarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar