X

Bakkt ve Google Kripto Para Ödemeleri İçin Ortaklık Kurdu!

Bakkt, kripto para ödeme sistemini büyütmek için adımlar atmaya devam ediyor ve son ortaklığını Google Clouds ile yaptığını açıkladı. 
10:19
9 Ekim 2021

Elde edilen bilgilere göre Bakkt, kripto para ödeme sistemini büyütmek için adımlar atmaya devam ediyor ve son ortaklığını Google Clouds ile yaptığını açıkladı.

Bakkt ve Google Ortaklığı

Dijital varlık piyasası Bakkt, kripto para biriminin kullanılabilirliğini genişletmek için Google ile ortaklık kurdu. Böylece kullanıcılar yakında Bakkt Visa Banka Kartlarını doğrudan Google Pay’e ekleyebilecekler.

BusinessWire’ın bir basın açıklamasında belirtildiği gibi, kullanıcılar yakında Bakkt Card kripto paralarını doğrudan Google Pay üzerinden harcayabilecekler. Bu hamle Bakkt’ın Visa Banka Kartını bu yılın başlarında piyasaya sürmesinden sonra geldi ve artık müşteriler Google Pay’in kabul edildiği her yerde dijital varlıklar aracılığıyla işlem yapabilecekler.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İşlem sürecinde, alıcının hesabına ulaşmadan önce kripto para birimleri sorunsuz bir şekilde geleneksel para birimine dönüştürecekt. Bu şekilde, dijital varlıklar hem çevrimiçi hem de mağazada günlük ürünler için ödeme yapmak için etkin bir şekilde kullanılabilecek.

Bakkt ayrıca hizmetlerini önde gelen ABD kullanıcıların ve işletmelerine ulaştırmak için tercih edilen bulut sağlayıcısı olarak Google Cloud’u kullanacak.

Buna ek olarak Bakkt, platformunda yeni analitik, yapay zeka ve makine öğrenimi araçlarını uygulamak için bulutun araçlarından yararlanacak.

Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşılacak

Bakkt CEO’su Gavin Michael son ortaklık girişiminin oldukça önemli olduğunu ifade etti ve şu açıklamayı yaptı:

Bu ortaklık, tüketicilerin dijital varlıklarından gerçek zamanlı, güvenli ve güvenilir bir şekilde yararlanmalarını sağlamak için Bakkt’ın dijital varlık pazarındaki güçlü konumunun bir kanıtıdır. Ayrıca Google Cloud ile iş ortaklığı yapmak, şüphesiz milyonlarca kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ölçeklenebilen, sınıfının en iyisi, yenilikçi bir platform oluşturmaya devam etmemizi sağlayacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar