X


Az Bilinen 2 GameFi Token! Değeri Düşük ve Patlamaya Hazır!

Binlerce değersiz token arasından gerçek mücevherleri seçebilir misiniz? Birileri bunu başardığını iddia ediyor. İşte potansiyeli olan 2 proje!
21:09
8 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sıkı takip edilen kripto kanallarından olan Bitboy Crypto, iki önemli projeyi duyurdu. Henüz yolun başında olan ve yükseliş potansiyeli bulunan bu altcoinlerin ortak bir özelliği bulunuyor. Evet ikisi de NFT odaklı ve henüz fiyatları oldukça ucuz, elbette bu tarz projelere karşı ekstra dikkatli yaklaşmanız ve çok daha kapsamlı araştırmalar yapmanız gerekir.

My Master War (MAT)

My Master War, Free Play to Earn ve Profit Sharing modeli ile blockchain tabanlı geliştirildi. NFT odaklı oyunlarda genelde başlangıçta bir yatırım yapmanız gerekir. Örneğin karakterler veya silahlar için ufak da olsa oyun sizden para yatırmanızı ister. My Master War, bunlardan farklı ve sizden herhangi bir yatırım talep etmiyor.

Ayrıca oyun sistemi birden fazla platformu ve birden fazla cihazı destekler. Proje kendi 3 boyutlu uyarlamalarına da devam ediyor. Yani yakın gelecekte sorunsuz olarak VR gözlüklerinizi takip bu oyunu oynayabileceksiniz. İki hafta içinde 30 bin aktif kullanıcıya ulaşan My Master War (MAT) henüz yolun çok başında olsa da Bitboy Crypto’ya göre büyük potansiyele sahip. Gün içinde 2,48 dolardan 3 dolara yaklaşan fiyat size yüksek gelebilir. Ancak 100 milyon maksimum arzıyla My Master War ( MAT) sadece 14,5 milyon dolar piyasa değerine sahiptir.

Bu tarz projelerin ekstra riskler içerdiğini yeniden hatırlatmak gerekiyor. Birçok kripto kanalı bu fırsatları duyururken şirketlerden reklam ücreti de alabiliyor. Fakat biz bunun reklam içeriği mi, yoksa gerçekten dikkatlerini çektiği için mi paylaşıldığını bilemiyoruz.

Empire Token (EMPIRE)

Yazı hazırlandığı sırada Empire Token (EMPIRE) 0,07 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Toplam market değeri 61,5 milyon dolar olan proje 2800’üncü sırada yer alıyor. Maksimum arzı ise 1 milyar ile sınırlıdır. Empire, yenilikçi gerçek dünya değeri üreten kullanım durumlarını kripto dünyası ile birleştiren ilk projedir veya Bitboy Crypto analistleri böyle düşünüyor.

 

“Empire, NFT‘leri yayıncılara lisanslama yeteneğinden başlayarak NFT alanında daha önce duyulmamış gelir akışları oluşturuyor. Böylece NFT sahiplerinin kazanç elde etmesine olanak tanıyor”.

Empire Token, kısa süre önce Binance Smart Chain‘de Empire NFT Marketplace’i başlattı. Bu yılın Kasım ayında Empire, pazarı Ethereum ve Solana zincirlerine genişletmeyi planlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar