f AXS Coin İçin Bu Metrik Yüzde 100 Arttı! Fiyat Kaç Dolar Olacak? › COINTURK

AXS Coin İçin Bu Metrik Yüzde 100 Arttı! Fiyat Kaç Dolar Olacak?

Özet

  • AXS Coin boğaları 4,5 dolar desteğini başarıyla savundu.

  • Ortalama Coin Yaşı yüzde 100 oranında arttı ve bu uzun vadeli yatırımcıların güvenini yansıtıyor.

  • Kısa vadede düşüşte 4 dolar altı, yükselişte 7 dolar seviyesi test edilebilir.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif
22:05
23 Ağustos 2023

Bitcoin fiyatı yazı hazırlandığı sırada yeniden yükselişe geçti. Altcoinler de son toparlanmadan payına düşeni alabilir. Nasdaq borsası %2’ye yakın artış yaşarken kral kripto para birimi uzun bir aranın ardından yükselişte pozitif korelasyonu koruyor. Peki AXS Coin yatırımcılarını neler bekliyor?

İçerik Rehberi

AXS Coin Yorum

Axie Infinity (AXS) boğaları, geçen haftaki altcoin piyasasındaki düşüşün ortasında kritik 4,50 dolarlık destek seviyesini başarıyla savundu. On-chain veriler bize balina işlemlerinden artan likiditenin boğalara çok ihtiyaç duyulan bir can simidi sağladığını söylüyor. Santiment tarafından derlenen verilere göre büyük kurumsal yatırımcılar popüler P2E tokenin fiyatını korumak için harekete geçti.

Aşağıdaki grafik, altcoin piyasalarının 17 Ağustos’ta düşüşe geçmesinin ardından, balinaların son birkaç gün içinde alım satım faaliyetlerini kademeli olarak yoğunlaştırdığını gösteriyor. Aşağıda gösterildiği gibi, AXS 17 Ağustos’ta yalnızca 1 balina işlemi kaydetti. Ancak bu sayı 21 Ağustos’ta 5’e çıktı. Axie Infinity balinaları aktif kalmaya devam ederse AXS 4,50 dolarlık desteğin üzerinde kalarak daha fazla artış yaşayabilir.

AXS Coin Tahminleri

BTC yükselişiyle birlikte ortalama coin yaşının da artıyor olması AXS Coin boğaları için daha fazla artışa işaret ediyor. Ortalama Coin Yaşı metriği uzun vadeli yatırımcılar arasındaki güveni ölçer. Dolaşımdaki coinlerin mevcut cüzdan adreslerinde geçirdikleri ortalama gün sayısı hesaplanarak elde edilir. AXS Ortalama Coin Yaşı, 6 Ağustos’taki büyük düşüşün ardından 23 Ağustos itibarıyla iki katına çıkarak 15,49’dan 31,01’e yükseldi.

AXS Coin yatırımcıları için 5 dolar direnci zayıflamış görünüyor. Kısa vadede 5,12 dolar seviyesinde aşılması zor olmayan bir satış duvarı var. Eğer bu bölge başarıyla aşılırsa 7 doları hedefleyen fiyat daha fazla artış yaşayabilir.

Yine de düşüş ivmesi artarsa, Axie Infinity’nin fiyatı 4,5 dolar desteğinin ardından 4 doların altına düşebilir. Bitcoin fiyatı yazı hazırlandığı sırada günlük zirveye yakın ve 26.550 dolardan alıcı buluyor. AXS Coin ise 5 dolar seviyesine yakındı. ABD hisse senedi piyasalarındaki toparlanmanın 23:00’daki kapanışa kadar devam etmesi bekleniyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI