reklamı kapat

Analistler Önümüzdeki Günlerde Artışa Devam Edecek Coin’i Açıkladı!

Analistlere göre geçen hafta iyi performans gösteren bu coin’in artışı devam edecek.
15:37
16 Ağustos 2020

Kripto para ekosisteminde son zamanlarda güçlü performanslara şahit oluyoruz. özellikle Bitcoin’in 9.000 ile 9.300 dolar arasındaki sıkışıklığını artış yönünde aşmış olması piyasada altcoin’lerin de hareketlenmesini sağladı. Bununla birlikte 2020 yılı başından bu yana çok iyi fiyat artışları gösteren DeFi token’larının bu konudaki payını da görmezden gelmemek gerekiyor.

Öte yandan bazı altcoin’ler bu büyük rallide her ne kadar bir nevi geride kalmış olsa da son günlerde onların da ivme kazandığı görülüyor. Bu kripto para birimleri içinde analistlere göre EOS’un artışı önümüzdeki günlerde gündeme oturabilir.

EOS Fiyatı

Geride bıraktığımız haftada EOS fiyatı 2,85 dolar ve 3 dolar seviyeleri çevresinde güçlü bir destek oluştururken 3,2 dolarlık direnç seviyesinin kırılması ile güçlü bir performans başlattı. Özellikle dün akşam saatlerinde fiyatın 3,38 doların ve ardından 3,5 doların üzerini görmesi ile analistler ralli yorumları yapmaya başladı.

Analistlere göre EOS’un artış grafiğinin devam etmesi oldukça olası görünüyor. Ancak fiyatın yazının yayına hazırlandığı sıradaki seviyesi olan 3,79 dolar seviyesinden geri çekilmeye başlaması ve oldukça önemli bir seviye olarak görülen 3,50 doların altına düşmesi hayallerin suya düşmesine sebep olabilir.

Yükseliş Sinyalleri

Yine de mevcut grafikleri yorumlayan analistlere göre EOS’un fiyatı 3,85 doların üzerine çıkılacağının sinyallerini veriyor olabilir. 3,85 dolarlık seviyenin aşılması ile de piyasa hacmi bakımından en büyük 10. kripto para konumunda olan EOS önce 4 doların ardından da 4,20 doların üzerini görebilir.

Bunların yanı sıra EOS fiyatının rekor seviyesinin 22,89 dolar olduğu düşünüldüğünde genellikle her altcoin’de olduğu gibi EOS’un da rekor fiyatına yeniden ulaşması için uzun bir yolu var gibi görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.