X


AMC Sinemaları CEO’sundan Heyecanlandıran Shiba Inu Adımı: SHIB Topluluğu Harekete Geçti

13:27
29 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük sinema zinciri AMC, Shiba Inu yatırımcılarını heyecanlandıran bir adım attı. AMC; daha önce Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi kripto paraları ödeme yöntemi olarak kabul etmişti.

AMC Sinemaları, Shiba Inu İle Ödeme Dönemine Mi Geçiyor?

AMC Sinemaları CEO’su Adam Aron, Twitter üzerinden takipçilerine önemli bir anket yöneltti. Aron oluşturduğu ankette, AMC hediye kartlarının kripto paralar kullanılarak alınabileceğini hatırlattı. Bunun yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin ve birçok kripto paranın ödeme yöntemi olarak kabul edildiğini belirterek Shiba Inu parantezi açtı. Aron, ödeme yöntemlerine Shiba Inu ekleme konusunu takipçilerine sordu.

Shiba Inu’nun ödeme yöntemlerine eklenmesini isteyenlerin oranı %79’u bulurken şu an için katılım 11.000’i aşkın kullanıyı kapsıyor. Shiba Inu topluluğu, önemli ismin anketine yoğun ilgi gösterdi. AMC Sinemaları, kripto para birimlerini benimseme adımıyla önemli bir gelişme kaydetmişti.

Son günlerde en çok konuşulan konunun şaka kripto paralar olması, Shiba Inu‘da oluşan hype ile pastadan pay almak isteyenlerin sayısı çoğalıyor. AMC Sinemaları CEO’su, trendleri takip ederek popülarite kazanmak adına bu gibi kripto paraların kabulüne onay vermiş olabilir. Henüz böyle bir entegrasyon netlik kazanmasa da yolu açılmış görünüyor.

Shiba Inu

Popüler şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), işlem hacmindeki %44’lük düşüş ile ateşini biraz dindirdi. SHIB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00007 dolar sınırında alım satım işlemi görüyor. Şaka kripto paralar üzerindeki hype, Shiba Inu’da toplanmış ve popüler kripto paranın rekor kırmasına yol açmıştı. Mevcut dönemde ise birçok kripto para genel piyasa trendini takip ederek yukarı yönlü seyrini sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar