1inch Nedir?

1inch, Ethereum (ETH) ağı tabanlı bir merkezsiz kripto para borsası ve kripto para birimidir.
16:27
12 Ocak 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

1inch, Ethereum (ETH) ağı tabanlı bir merkezsiz kripto para borsasıdır. Aynı Uniswap kripto para borsası gibi işlem yapan 1inch’in binlerce kullanıcısı olduğu ve milyonlarca dolarlık ticari hacme ulaştığı görülüyor. Kısa süre önce büyük bir airdrop etkinliği yapan 1inch, bu sayede önde gelen birçok kripto para borsalarında kendi kripto para biriminin listelenmesini sağladı.

1inch (1INCH) Nedir?

1inch borsasının kripto para birimi olan 1INCH, kısa süre önce kripto para piyasasına çok etkili bir giriş yaptı. Milyonlarca dolarlık airdrop gerçekleştiren kripto para borsasının kendi coin’i bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1,13 dolardan işlem görüyor.

1INCH Coin Yorum

Merkezsiz bir kripto para borsasına ve bunun hacmine bağlı olan 1INCH Coin, geleceği parlak kripto para birimlerinden birisi olarak gösteriliyor. 71 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip olan 1INCH, son 24 saat içerisinde ise 64 milyon dolarlık hacim elde etti. Sirkülasyonda ise sadece 72 milyon adet 1INCH olduğu görülmekte. Token dağıtım modeline göre ise toplam arz 1,5 milyar olacak şekilde artmaya devam edecek.

1inch Coin Nasıl Alınır?

1INCH  Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • 1INCH Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna 1INCH yazın ve altta açılan 1INCH /BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “1INCH AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek 1INCH Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar