X


Yüzde 500 Potansiyelli! Joe Parys’e Göre 2022’de Alınacak En İyi Altcoinler!

Yatırımcılar fiyatlar düşüyorken bu 10 altcoin ile orta ve uzun vadede ciddi kazançlar elde edebilir.
11:00
6 Ocak 2022

Kripto para piyasaları düşüyor peki bu bir alım fırsatı mı? Veya fiyatlar daha da düşecek mi? Eğer geleceği göremiyorsanız bundan net biçimde emin olmak imkansız. Fakat doğru projelere yatırım yaparsanız uzun vadeli hedeflerle daha ciddi kazançlar elde edebilir ve düşüşlerde endişelerinizi minimize edebilirsiniz. Popüler kripto para analisti Joe Parys geleceği olan ve favori 10 altcoinini takipçileriyle paylaştı. Peki bunları özel yapan şey ne?

Popüler analistlerin gizli reklam şeklinde proje önerdiğini de unutmamak gerekiyor. Bu yüzden yatırım yapacağınız kripto paranın detaylı araştırmasını yaparak güvendiğini altcoinleri sepetinize eklemeniz menfaatinize olacaktır.

Bir yıl önce bugün Ethereum satın aldıysanız, %400’den fazla kazançtasınız. Cardano’yu satın aldıysanız, %1.000’den fazla para kazanmış olmalısınız. 2022’de hangi kripto para birimleri bir sonraki Ethereum, Cardano olacak?

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

VELAS (VLX)

Velas, neredeyse sıfır işlem ücretiyle yüksek güvenlikli işlemler yapmanızı sağlıyor. EVM Blockchain‘i 75.000 TPS’ye kadar güce sahiptir. Velas Ekosistemi, merkezi olmayan, açık kaynaklı ürünlerin kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için zincirinin üzerine kurulmuş merkezi olmayan ürünlerden oluşur.

Herkesin blok zinciri teknolojisinden özgürce faydalanmasına izin veren merkezi olmayan bir ekosistem ve bu Solana’nın bir çatalı, bu yüzden süper hızlı olacak. Velas, Ethereum 2.0 ile rekabet edebilecek en hızlı EVM zinciridir. En azından Joe bu şekilde düşünüyor.

Peki VELAS (VLX) nasıl satın alınır? Doğrudan UniSwap, PancakeSwap, WagyuSwap, Kucoin ve diğer birçok büyük merkezi borsadan satın alabilirsiniz.

FANTOM (FTM)

Fantom, kendi özel konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur. Fantom, akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili sorunları, özellikle de geliştiricilerin iki saniyenin altına indirdiklerini söyledikleri işlem hızını çözmeyi hedefliyor.

Fantom, dijital varlıklar ve dApp’ler için hızlı, yüksek verimli, açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformudur. Hız, güvenlik ve ölçeklenebilirliktir. Kullanıcılar anında işlemlerin ve son derece düşük ücretlerin keyfini çıkarabilir. Ayrıca sıfıra yakın ücretler ve anında işlemlerle kripto varlıkları doğrudan cüzdanınızdan mint’leyebilir, takas edebilir, ödünç verebilir ve ödünç (lend) alabilirler.

VECHAIN (VET)

VeChain, blockchain uygulamalarını keşfetmek için bir dizi işletmeyle birlikte çalışan özel bir konsorsiyum zinciri olarak 2015 yılında başladı. VeChain, gerçek dünyadaki ekonomik sorunları çözerek, ekosistem içindeki üyeler tarafından oluşturulan faaliyetlerden değer sağlayan halka açık blockchaindir.

VeChain, tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Amacı, bir DLT aracılığıyla karmaşık tedarik zincirleri için bu süreçleri ve bilgi akışını kolaylaştırmaktır. VeChain platformu iki farklı token içerir: VET ve VTHO.

VET, Vechain ağı genelinde değer aktarımı için kullanılır ve VTHO, akıllı sözleşme işlemlerine güç sağlamak amacıyla gaz, enerji için kullanılır.

Diğer 7 Altcoin

Joe tarafından paylaşılan altcoinler yukarıdakilerle sınırlı değil. Diğer 7 tanesini de aşağıdadır.

SHIBA INU (SHIB)

Shiba Inu, canlı bir ekosisteme dönüşen merkezi olmayan bir meme projesidir.

SHIB, LEASH, Bone ShibaSwap (BONE) yenilikçi bir ödül sistemine sahiptir. Shiba incubator ve NFT’leri ile 585.000 üye topluluğa sahipler ve topluluk hızla büyüyor.

DOGECOIN (DOGE)

2022’de göz önünde bulundurulması gereken beşinci kripto para birimi Dogecoin’dir (DOGE). Elon Musk bu projeye inanıyor ve Dogecoin’ler hakkında her tweet attığında, bu fiyat yükselişe geçiyor.

Dogecoin, ünlü “DOGE” İnternet memesine dayanmaktadır ve logosunda bir Shiba Inu’ya sahiptir. Dogecoin’in yaratıcıları, onu bir köpek memine dayandığından, çekirdek Bitcoin izleyicisinin ötesinde daha fazla çekiciliğe sahip olacak eğlenceli bir kripto para birimi olarak tasarladılar.

WAGYU SWAP (WAG)

Merkezi olmayan kripto yatırım platformlarının en iyilerinden biri olabilir. Şimdiden düzinelerce yeni projeyle dolup taşan yeni ortaya çıkan bir ekosisteme hizmet edecek. Bu, en hızlı blok zinciri Velas’taki İlk DEX olma özelliğine sahip. Solana’nın koduyla inşa edilen en hızlı blockchain’deki bu geliştirme faaliyeti kripto para yatırımcılarının yoğun ilgisini çekebilir.

Wagyu Swap, yalnızca 23 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan daha riskli kripto paralardan biridir.

PARIBUS (PBX)

Bir sonraki altcoin, NFT’ler, likidite pozisyonları ve Cardano blockchain’i tarafından desteklenen sentetik varlıklar için zincirler arası borçlanma ve borç verme protokolü olan Paribus (PBX)’dur. Paribus’un misyonu, bu varlıkların gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak ve bunları herhangi bir zincirde DeFi protokolleriyle kullanılabilecek birlikte çalışabilir finansal araçlara dönüştürmektir.

Paribus, DeFi sahiplerine ve yenilikçilere dijital varlıklarının erişimini genişletmek için bir platform sunuyor.

CARDANO (ADA)

Cardano, hedefinin “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir proof-of-stake blockchain’dir.

Bu ekosistem aslında son birkaç ayda ciddi büyüme yaşadı. DeFi Cardano’ya geldiğinde ve ağdaki projelerin sayısı arttığında daha da iyi kazançlar getirebilir. Geçtiğimiz yıl GitHub hareketliliğinde birinci sırayı aldılar yani geliştiricilerin Cardano’ya ilgisi büyük.

HEX

HEX, Ethereum ağında başlatılan bir ERC20 tokendir. HEX, geleneksel finansal piyasalarda kullanılan finansal ürünün blockchain karşılığı olarak Mevduat Sertifikasının yerini alacak bir değer deposu olarak tasarlanmıştır.

HEX ayrıca Ethereum ağı içindeki kripto para birimlerinde ortaya çıkan DeFi ekosisteminden yararlanmak için tasarlanmıştır. HEX, hisse alıp elinizde tutmanız için tasarlanmıştır ve bunu yaptığınız için sizi ödüllendirir ve sadece bu tokeni tutarak %40’a kadar APY alabilirsiniz.

Ripple (XRP)

RippleNet ödeme platformu, küresel olarak anında parasal işlemlere olanak tanıyan gerçek zamanlı bir brüt ödeme (RTGS) sistemidir. Ripple, ödemeler için oluşturulmuş bir dijital varlıktır ve XRP defterindeki yerel bir dijital varlıktır. Kullanıcılar işlemleri üç ila beş saniye içinde tamamlayabilir.

XRP, herhangi bir dijital varlıktan daha hızlı, daha az maliyetli ve daha ölçeklenebilirdir. XRP ve dijital defter artık ödeme alanında yenilikçi teknolojiyi desteklemek için kullanılıyor. Ripple, XRP için yeni yardımcı programların ortaya çıkmasına ve küresel ödemelerin dönüştürülmesine yardımcı olacak teknoloji oluşturmaya odaklanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar