X


XRP Airdrop Ödülleri Ne Zaman Dağıtılacak?

Flare Network airdrop ödülleri XRP yatırımcılarına ne zaman ulaşacak?
19:05
17 Ocak 2021

2020 yılının son aylarında iki yılın rekorunu kıran XRP, 0,77 dolara kadar yükseldikten sonra sert bir düşüş yaşadı. XRP fiyatının aşağıya çekilmesinin arkasındaki temel sebep ise Ripple’a açılan menkul kıymet davası olarak biliniyor. Ripple’a ve iki yöneticisine açılan dava sonrasında birçok borsa XRP desteğini kesse de Flare Network’ün yapacağı airdrop hala geçerli.

Flare Networks Airdrop Ödülleri Ne Zaman Dağıtılacak?

Ripple Labs destekli Flare Networks, Aralık 2020 tarihinde etkinliği destekleyen borsalardaki XRP yatırımcılarının sahip olduğu her XRP için 1 Spark (FLR) token vereceğini açıkladı. Herkesin bakiyesinin görüntüsü 12 Aralık tarihinde çekildi ve o tarihten beri bekleyiş devam ediyor. XRP yatırımcılarının merak ettiği XRP airdrop ödüllerinin ne zaman dağıtılacağı sorusunun cevabını ise Flare Networks CEO’sundan geldi.

xrp

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Flare Networks CEO’su tarafından yapılan açıklamada Spark airdrop etkinliğinin 2021 yılının ilk veya ikinci çeyreğinde yapılacağı belirtildi. Bu da XRP yatırımcılarının airdrop ödüllerini 2021 yılının ilk 6 ayı içerisinde alabileceğine işaret ediyor.

XRP Yatırımcıları Ne Kadar FLR Alacak?

XRP yatırımcıları toplamda 40 milyon adet FLR dağıtılacağı biliniyor. FLR henüz piyasaya sürülmediği için bunun değeri tam olarak bilinmiyor. Bitrue kripto para borsasının kısa süre önce yaptığı listelemede ise bunun fiyatının 0,04 dolar seviyelerinde gezildiği görülmüştü.

Flare Networks kısa süre önce XRP dışında Litecoin odaklı bir airdrop daha duyurdu. Litecoin ile ortaklık imzalayan Flare Networks, LTC airdrop programı hakkında ise net bir bilgi paylaşmadı. Litecoin yatırımcılarına tam olarak hangi oranda veya kaç adet FLR dağıtılacağı bu sebeple bilinmiyor. Detayların açıklanması ise XRP fiyatında görülen yükselişin LTC için de görülmesini sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar