X


OG Fan Token Nedir?

OG Fan Token, OG ve Socios ortaklığıyla piyasaya sürülen bir kripto para birimidir.
19:42
17 Ocak 2021

OG Fan Token (OG), Socios ve Chiliz’in diğer ortaklıklarından oldukça farklı. Socios, direkt olarak taraftar tokenleri odaklı bir ekosistem kurmaya odaklanırken e-spor sektörüne de yöneldi. Socios’un e-spor sektöründen ilk ortaklığı ise OG ile oldu. OG, bir futbol takımı değil. OG ekibi popüler video oyunu Dota 2 konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir e-spor takımı olarak biliniyor.

OG Fan Token (OG) Nedir?

DOTA 2 oyununun en ünlü ekiplerinden birisi olan OG, daha önce defalarca uluslararası başarı elde etti. 2018 ve 2019 yıllarında uluslararası Dota 2 turnuvasında birinci olan OG, 26,6 milyon dolardan fazla ödül parası elde etti. Video oyun sektörünün gelişimi özellikle bunun gibi rekabetçi yarışmalar ile hız kazandı.

OG Fan Token ise direkt olarak takımı destekleyenlerin çeşitli promosyonlardan faydalanabileceği kripto para birimi olarak biliniyor. Sadece e-spor sektörüne veya OG ekibine ilgi duyanlar değil, neredeyse herkes OG Fan Token satın alabilir. Bu sayede çeşitli etkinliklere, takıma özel kampanyalara ve Socios’un sunduğu avantajlara ulaşmak mümkün olacaktır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

2015 yılında kurulan OG ekibinin devamlı yeni başarılara imza atması ise OG Fan Token’ın piyasa değerini devamlı arttırıp bir yatırım fırsatı sunmasını sağlıyor.

OG Token Yorum

OG Token piyasaya 2 dolarlık birim fiyat üzerinden sürüldü. Haziran 2020 tarihinde piyasaya sürülen OG, 29 Aralık 2020 tarihinde 18 dolara kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kırdı. OG’nin değerini neredeyse 10’a katlaması, taraftar tokenlerinin ne denli etkili bir yatırım olduğunu ortaya koymakta.

Toplam 5.000.000 arza sahip olan OG’nin sirkülasyondaki miktarı ise 1.274.535 olarak gözüküyor. 24 saat içerisinde 4 milyon doların üzerinde hacim elde eden OG, 4,22 dolarlık birim fiyata sahip. 778. sıradaki kripto para birimi özellikle Binance kripto para borsasında listelenmesi ile adından söz ettirmişti.

OG Fan Token Nasıl Alınır?

OG Fan Token, kendisine rekor getiren kripto para borsası Binance üzerinden alınabilmekte. Binance üzerinde OG/USDT ve OG/BTC olmak üzere iki işlem çifti bulunuyor. Hacim açısından bakıldığında ise OG/USDT’nin son 24 saat içerisinde 915.000 dolar ile OG/BTC’nin önünde olduğu görülmekte.

OG Fan Tokenin tüm zamanların rekoruna çıkıp çıkmayacağı ise tamamen takımın etkinliklerine bağlı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar