X

Voyager Token Coin Nedir?

Voyager Token, e-ticaret odaklı bir kripto paradır.
11:38
22 Aralık 2020

Voyager Token (VGX), e-ticaret odaklı bir kripto para ve blockchain projesidir. Voyager Token (VGX), Uber ile E*TRADE’in kurucu ortaklarından birisi tarafından hayata geçirildi. Voyager, dünya çapındaki kullanıcıların 30’dan fazla kripto para birimi ile sadece ABD doları kullanarak harcama yapmasını, mevduat getirisi elde etmesini ve bunları hiçbir limit olmadan gerçekleştirmesini sağlıyor. %100 komisyonsuz olduğu belirtilen projenin kripto para birimi ise Voyager Token (VGX) olarak biliniyor.

Voyager Token (VGX) Nedir?

Kripto para yatırımcıları ve platformu kullananlar Voyager kripto para ekosistemi içerisinde VGX ödülleri kazanabilmekte. Voyager uygulaması kullanıp Voyager Coin stake eden yatırımcıların her geçen ay daha fazla coin kazandığı biliniyor. Kripto para uygulamasının yakında geri ödeme hizmeti vereceği ve kullanıcıların bu platform aracığılıyla yaptığı alışverişlerden puan elde edeceği belirtilmekte.

VGX Coin Yorum

Voyager Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,13 dolardan işlem görüyor. Söz konusu kripto para birimi 306. sırada yer alıyor ve 30 milyon doların üzerinde toplam piyasa değerine sahip. Son 24 saat içerisinde 15 milyon dolarlık hacim elde eden kripto paranın aktif olarak kullanıldığı gözlerden kaçmıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Toplam arz ise 222 milyon olarak belirlenmiş durumda.

Voyager Token Coin Nasıl Alınır?

VGX Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte. Binance üzerinde bunun BQX olarak listelendiği görülüyor.

  • BQX Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna BQX yazın ve altta açılan BQX/BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “BQX AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek BQX Coin alma işlemini tamamlayın.

voyager token

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar