VC Spectra (SPCT), Aptos (APT) ve Dash’in Potansiyel Yorumları 

10:48
12 Eylül 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Aptos’un (APT) Asya’daki genişlemesi, protokol için önemli olabilir. Bu süre zarfında Dash (DASH), merkezi olmayan bir likidite blok zinciri ile ortaklık kurdu. Bu arada, VC Spectra (SPCT) piyasada ilgi çekiyor olabilir.  

VC Spectra (SPCT): Yeni DeFi Yatırımı 

VC Spectra (SPCT) devam eden halka açık ön satışı sırasında iyi bir performans sergilemiş olabilir. Protokol, ekibin açıklamasına göre ayı piyasası sırasında rekor bir sürede milyonlarca VC Spectra (SPCT) token sattı.  

Ön satış şu anda 3. Aşamada ve VC Spectra (SPCT) tokenları 0,025 dolara satılıyor. Tokenları şimdi satın alan biri, ekibin iddialı açıklamasına göre 4. Aşamada %32, ön satış sona erdiğinde ise %220 oranında değer kazandığını görebilir. Ayrıca, ön satış sırasında token sahipleri için ödüller de var.  

Açıklamalara göre VC Spectra, SPCT tokenlarını elde tutmaktan elde edilen büyük kârların ötesinde, gerçek hayatta benzersiz bir fayda sunuyor. VC Spectra, birinci sınıf yatırım deneyimi sağlayan merkezi olmayan bir hedge fonu olarak tanımlanıyor. Platform, önceden yatırım deneyiminiz olmasa bile herkese açık.  

Ekibin açıklamasına göre SPCT tokenlarına sahip olmak, özel ön ICO’lara erişmenizi ve üç aylık temettü, geri alım ve oy hakkı kazanmanızı sağlar. Tüm bu nedenler, iddialara göre analistlerin VC Spectra’yı (SPCT) mevcut piyasada satın alınabilecek kriptolardan biri olarak değerlendirmesinin nedeni. 

Aptos (APT) ve Lambda256 Ortaklığı 

4 Eylül 2023 tarihinde, Güney Kore’de bir blok zinciri güç merkezi olan Lambda256, Aptos (APT) ile önemli bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Sonuç olarak Aptos (APT), Lambda256’nın Web3 arayüzü olan Luniverse’deki ilk EVM olmayan blok zinciri oldu.  

Duyurunun yapıldığı gün, Aptos’un (APT) fiyatı %0,9 artışla 5,46 dolardan 5,51 dolara yükseldi. 10 Eylül itibariyle Aptos (APT) 5,17$’a düşerek son zamanlardaki en yüksek seviyesinden %6,17’lik bir düşüş yaşadı. 

Yine de analistler, Aptos’un (APT) Luniverse ile tam olarak entegre olması ve Bitcoin ETF başvurularının beklenen onayı nedeniyle piyasanın toparlanmasıyla Aptos’un (APT) fiyatının bu yıl 6,81 $’a yükseleceğini tahmin ediyor.  

Bu öngörüye dayanarak, Aptos (APT) yıl sonundan önce satın alınacak altcoinlerden biridir. 

Dash (DASH) ve Maya Protokol Ortaklığı 

4 Ağustos tarihli bir basın açıklamasında Dash’in merkezi olmayan likidite blok zinciri Maya Protokolü ile bir ortaklık kurduğu duyuruldu. Bu işbirliği, merkezi borsalara başvurmadan Dash ve diğer kripto para birimleri arasında sorunsuz alışverişi mümkün kılacak.  

Maya, Dash’in geniş kullanıcı tabanından ve gerçek dünyadaki kullanımından faydalanırken, Dash kullanıcıları da tokenlarını alıp satmak için daha fazla seçeneğe sahip olacak.  

Haberin duyulmasının ardından Dash’in fiyatı 31,36 dolardan yükselerek 8 Ağustos’ta 32,93 dolara ulaştı. Bu, birkaç gün içinde %5’lik bir artış anlamına geliyordu. Ancak o zamandan beri Dash düşüşte. 10 Eylül itibariyle Dash’in fiyatı 25,85 $’a düşerek, haberlerin çıkmasından bu yana %21,5’lik bir düşüş gösterdi.  

Analistler, Dash’in 2023’ün sonundan önce 34 doları geçeceğini tahmin ediyor. Piyasanın yıl sonuna doğru canlanması ve Dash’in de bunu takip etmesi bekleniyor. 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar