X


Üst Düzey Bank of America Yetkilisi: Metaverse, Kripto Para Ekosistemi İçin Büyük Bir Fırsattır!

Üst düzey Bank of America yetkilisi, Metaverse'ün kripto para birimi endüstrisi için büyük bir fırsat olduğunu ve ilerleyen zamanlarda daha çok sayıda büyük teknoloji şirketinin bu alana dahil olacağını dile getirdi.
10:00
2 Aralık 2021

Bank of America’ın genel müdürü ve küresel stratejisti Haim Israel, Metaverse‘ün blockchain teknolojisi için büyük fırsatlar yaratacağını söyledi.

Bank of America Stratejisti: Metaverse Gelecektir

Yakın tarihli bir röportajında Bank of America stratejisti Haim Israel, Metaverse’ü, belirli koşulların yerine getirilmesi durumunda kripto para birimi endüstrisini kitlesel benimsemeye yönlendirecek bir araç olarak tanımladı.

Stratejist, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“Kesinlikle bunun çok büyük bir fırsat olduğuna inanıyorum. Doğru platformlara ihtiyacımız var. Bu ekosistemin tamamı için  kesinlikle büyük bir fırsat olacak.”

Metaverse’ün, kripto para birimlerinin, para birimi olarak kullanılmaya başlanacağı yer olacağını ifade eden Haim Israel, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto varlıkların bu rolü üstlenemeyecek kadar volatil olduğunu, bu nedenle stabil kripto para birimlerinin, değeri çok daha az dalgalanma eğiliminde olan fiat para birimlerine veya değerli metallere sabitlendiklerinden muhtemelen burada üstün geleceğini iddia etti.

Haim Israel ek olarak, kripto para birimlerinin Metaverse’de yaygın olarak kullanılması durumunda ileride daha çok sayıda büyük teknoloji şirketinin bu endüstriye dahil olabileceğini sözlerine ekledi.

Grayscale: Metaverse, 1 Trilyon Dolarlık Bir Ekosistem Olabilir

Önde gelen dijital varlık yöneticisi Grayscale, yakın tarihli bir raporunda Metaverse ekosisteminin 1 trilyon doların üzerinde bir değere sahip olabileceğini kaydetti. Grayscale, Metaverse ekosisteminin oyun platformlarının çok ötesine geçtiğini ve reklamcılık, dijital etkinlikler, sosyal ticaret gibi çok sayıda sektöre etki edebileceğini yazdı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar