X


Uluslararası Kripto Para Sanal Fuarı 2015

10:24
4 Şubat 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bitcoin ve kripto para dünyasında al sat veya madencilik gibi günlük değişim gösteren aktiviteler önemli olduğu gibi, uzun vadede ekosisteme fayda sağlayacak konferans, seminer ve toplantı gibi etkinliklerin de bir o kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle CoinTürk olarak bu tip etkinliklere elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Kripto Para Sanal Fuarı 2015’e medya sponsoru olduğumuzu okurlarımıza bildirmek isteriz.

2014 içerisinde yapılan kripto para sanal fuarını takiben, bu yıl yapılması planlanan yeni uluslararası kripto para zirvesi anons edildi. 26-27 Şubat 2015 tarihinde yapılması planlanan sanal fuar, Bitcoin ve kripto para meraklılarını, girim şirketlerini, topluluğun önde gelen isimlerini ve uzmanları bir araya getirecek.

Cryptomoneyexpo.com üzerinden yapılacak olan sanal fuarda, aynı gerçek fuarlar gibi şirket stantları yer alacak ve isteyenler stantlara giderek firmalardan bilgi alabilecekler. Ayrıca Roger Ver, Sam Onat Yılmaz ve David Johnston gibi isimler konuşmacı olarak katılım sağlayacak ve tüm toplantılar online olarak gerçekleştirilecek. Fuar kapsamında yapılacak olan tüm oturumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Fuara katılmak isteyen şirketler ücret karşılığında stant açabiliyorken, bireysel kullanıcılar ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Kayıt yaptırmak için tıklayınız.

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar